AFERA Mercedes

AFERA Mercedes

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
CocaCola je napisao(la):
bravof je napisao(la):
Vernes_AMG je napisao(la):
znao sam da ces cim vidis topic skociti od srece misleci da je nesto vezano za F1 :lol:

Mercedes kao Mercedes nema nikakve veze s ovim i krivo je par lljudi koji su ko zna kako i odakle dosli na ta mjesta

Ziv ti meni bio drug al STVARNO nemam nista protiv Mercedesa kao sto ti mislis,naprotiv mislim da su to sjajna auta u svakom pogledu al to sto ja licno nisam ljubitelj Mercedesa ne znaci da ga mrzim.

A mercedes i F1 su dvije zasebne price ako pratis F1 znaces o cemu ti pricam jer ovo nije tema za to.

Moje misljenje o Mercedesu je da su to auta ljude gospodu,znaci moje misljenje,mislim da bi ti sad moje misljenje o Mercedesu trebalo bit jasnije.

;);)

To je samo tvoje misljenje da su to auta za gospodu...Naravno da moras imati para za mercedesa, to stoji...
Ali ne mozes reci da je npr SL65 AMG (pogotovo Black series) ili CLK63, i puno drugih,samo auto za gospodu i za uzivanje(kuliranje)....
To je i te kako sportsko auto, koje parira super sportskim autima...Kao sto je i Ferrari...
Budi i ti iskren, pa ces vidjet da nisi bas u svemu u pravu... ako ti mislis da ova navedena auta su samo za uzivanje, svaka tebi cast i nastavi tako razmisljati,ali providno je....

I za prvi tvoj prijasnji post sto si rekao uvijek je mercedes na vrhu afera, to kao sto su i svi vec rekli su pojedinci krivi zato... Nije Mercedes kao cjelovita firma za to kriva, sto je jedan navodno "dobio" neke seme iz Ferraria, ili sto su pojedinci od vjerovatno konkurenata ili od koga vec, pravili namjerno greske na vozilima...
Sagledajmo sve ovo realno... No i sve ovo navedeno nije uspjelo i nece uspjeti, naskoditi Mercedesu, jer ipak ljudi znaju sta je Mercedes... Znam da u Bosni Mercedes nije bas omiljeno auto, za razliku od VW i pogotovo Audija!!!

Drug slazem se s tobom al me nisi razumio Mercedes SL Ferrari,i ta klasa automobila je namjenjena za milijonase i mi to samo mozemo gledat i plakat,do duse mozemo i sanjat a hocemol kad sjest veliki upitnik.Mislio sam na auta koja su koliko toliko hajd recu dostizna nama obicnim smrtnicima...nadam se da me razumijes..
 
Član
Drug slazem se s tobom al me nisi razumio Mercedes SL Ferrari,i ta klasa automobila je namjenjena za milijonase i mi to samo mozemo gledat i plakat,do duse mozemo i sanjat a hocemol kad sjest veliki upitnik.Mislio sam na auta koja su koliko toliko hajd recu dostizna nama obicnim smrtnicima...nadam se da me razumijes..
[/quote]

Jasno mi je sta hoces da kazes... Ali to dali ja,ti, ili bilo ko drugi ima para za to, to uopste nije bitno! Govori se o autu, ne o nama... Iako razumijem sta hoces da kazes...Ali po tvom bi onda sva "takva" auta koja spominjemo bila gospodska...
Bez ikakve ljutnje, pozz:icon_smile:
 
Početnik
CocaCola je napisao(la):
Drug slazem se s tobom al me nisi razumio Mercedes SL Ferrari,i ta klasa automobila je namjenjena za milijonase i mi to samo mozemo gledat i plakat,do duse mozemo i sanjat a hocemol kad sjest veliki upitnik.Mislio sam na auta koja su koliko toliko hajd recu dostizna nama obicnim smrtnicima...nadam se da me razumijes..

Jasno mi je sta hoces da kazes... Ali to dali ja,ti, ili bilo ko drugi ima para za to, to uopste nije bitno! Govori se o autu, ne o nama... Iako razumijem sta hoces da kazes...Ali po tvom bi onda sva "takva" auta koja spominjemo bila gospodska...
Bez ikakve ljutnje, pozz:icon_smile:
[/quote]


Odo smo daleko skroz,al moram da odgovorim,hajd recu da se donekle slazem s tobom al nisi razumi sustinu sta sam htjeo da kazem,kao sto sam reko nisam ljubitelj Mercedesa al nije da ga mrzim i da smatram da je to lose auto,al ja licno ne bi ga nikad kupio dok recimo postoi BMW,meni licno dosta ljepsa auta pravi BMW nego Mercedes a o kvaliteti trenutnoj necu da raspravljam svi su oni tu negdje,bar ova klasa auta.I licno mislim Mercedes ima ,ime a kvalitetu mozda ni upola kao nekad,neko je spomeno 124 Mercedesa za kojeg mislim da za njeg nema mrti.Al nemoj me pogresno opet svatit isto ja mislim i za sve ostala auta.Sve te velike auto industrije izgradile su ime i ime ih prodaje.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top