Aerox Yamaha,moj stari hooby....

Aerox Yamaha,moj stari hooby....

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
temu sam otvorio samo da se vidi sta sam prije radio do svoje 18 godine dok nisam polozio za auto,uglavnom prica je o mo skuteru koji mi je osto u sjecanju i koji je sad ko zna gdje(prodan)......
sve je krenulo kad sam imo 14 godina,iz svice mi doso yamaha aerox 50ccm,obicni skuter,ali ipak su ga svi gledali i zeljeli u ta vremena.....
krenulo onda zlo!
vrag nema mira:D
pa dolazilo se do malo parica i pocelo se svasta po malo ulagat i sredjivati,mada svaki mjesec je bio neki kvar al sam bio happy ko malo dijete,slike sve govore......
ev vakav je bio obicni......
n6c51e.jpg

pa malo sminkice.....
ajs96b.jpg

karburator original je bio 13,al stavio sam 20 pa poslje 21:D
2rz6ljo.jpg

poslje ubacen klip i stublina "racing parts"koji sam ubrzo razjebo pa uzeo nes drugo tj nesta BOLJE:)
flkjlx.jpg

dopizdilo sve ajmo jovo na novo:123:
2h6hy0k.jpg

28lc45d.jpg

pa malo smirglanja efekat crom :lol: ali ni slicno:D
2lblwmw.jpg

29px2ew.jpg

cudo prirode :123:
15z2zw9.jpg


felgice.......

2qb6ky8.jpg

nwnb7k.jpg

pa montaza svacega pomalo.......plastike itd,masina se sklapala u moju sobu:lol:

2q2mweu.jpg


zn3rte.jpg

25pq0jt.jpg


pa krenulo sklapanje......

2vxfxig.jpg

14d0xma.jpg

2le54q8.jpg

jsm0bo.jpg


eh ovako sljedece modifikacije su bile(nevide se na slici) ;
-prednja lamela top performance
-klip i stublina malossi 70ccm sport
-zadnja lamela malossi delta clutc
-kuglice 4,5gr malossi
-karburator 21"
-boost bootle malossi
-zupcanici sekundar polini
-auspuh hebo
-prednji far
-zadnji far LED
-plasticno sijedalo(bude spuzva)
-hladnjak vodeni od 125ccm
-yosimuo strujno ogranicenje blokade obrtaja
-radilica(olaksana) top performance
-drugi volan
-mislim da je to to:lol:

eeeeee koliko sam ja u njega dao para.....uglavnom propinjo se ko lud,iso 120km/h,samo sto svaki mjesec je bilo uvjek nekog sarafanja:D
eto toliko od mene:123::123::123:
 
Član
Aerox po meni najbolji skuter,a ti si svog baš lijepo sredio.
Dobro je pa ti nije bilo mrsko svako malo nešto šarafati :cool:
 
BHT Ovisnik
ovo je zlo skuter:icon_twisted: od svih skutera aerox i runner su mi najdrazi,ali aerox No.1,ima mi ga prijatelj,koji start ima,ljetos sam radio,skupio milju ipo,skuco bih jos love htjeo ga kupit,ali rekli mi moji dok kod zivim s njima nikad motor necu imat:icon_sad: ,do jos godinu dana pedala,a onda polaganje:icon_twisted::icon_twisted::cool: aerox ti je drama,sva kast;)
 
Član
mogu samo reci svaku paru koju sam zaradio otiso je njemu....klip i stublina samo je bilo 500franaka....
sve sto sam mogo dao sam,mada je cesto zajebavo jer sve to moras ustimat,koje valjke,koje dizne u karburatoru,koji filter,koja lamela....svasta pomalo.......

uspuha sam promijenio mali milijun,od leo vici zx,rs pa hebo.top performance,tehnikgas itd nesjecam se vise:D
121srdg.jpg

33k8ayw.jpg

2lm2lit.jpg

sad mi zao sto sam ga prodo mogo sam jos malo divljat :lol:
 
Član
Svaka cast za ovo:smajli12::smajli12:
I rodjak mi ima sredjenog Aerox-a, ulozeno puno i puno para, isto max brzina negdje od 120km/h do 140km/h. Nevjerovatno kako ide.
Jedina mana sto si ga prodao
 
Legend
hewheh svaka cast , skroz te razumijem isti sam bio, i ja sam slicno nesto kemijao , samo sto mi puno toga nije pasalo i masina je bila ping pong kinesko sranje :D , isto tako islo , prepravke , prosirenje cinlindra da stane klip 45....(cini mi se ) , isao ko lud .... al kad se pregrije , samo zadnji tocak blokira :D hehhe i napokon kad nisam vise imao volje da se svako malo popravlja..., isao je na super 98 .... sa malo primjese....aditiv + jos nesto bilo jos malo brze :D ... ahahahahhah ,I tu mu je bio i kraj .... otisao za neki mobitelcic i onda sam polozio vozacki pa u nove budalestine....
 
Član
boja felgi kao na mom roxu :cool: za kolko si ga prodao?
evo moje masine, jos se sredjuje,kit, spuh i ostalo... pa ce vjerovatno pred kraj ove sezone na prodaju jer sam poceo polagati za C1, a C1 kosta oko 2000 km, pa ce vjerovatno otici od mene:) al extra si ga sredio, a ovo sto kazes sagnes se a on ide malo brze, nafuras se ko da ide 200..haha
i427450_makina.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top