Adrenalin (amk VENOM)

Adrenalin (amk VENOM)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
Rijec je o Auto moto klubu VENOM, u fazi je registracije na drzavnom nivou, pa povodom toga napravljena je klubska pjesma i za nju spot koji ce biti zajedno sa pjesmom objavljen i dostupan forumasima za download. Detaljnije o svemu USKORO. ;)

Ja bi se uclanio da dobijem nalju, majicu, kondom i da budem cool ;)

Al sad bez natezanja, kad ce uclanjivanja poceti, ako nista od drugih klubova, pokusavate nesto uraditi drugcije i to cijenim ;) i rado bi se prikljucio u bejbi stadiju
 
tibor987 je napisao(la):
MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
Rijec je o Auto moto klubu VENOM, u fazi je registracije na drzavnom nivou, pa povodom toga napravljena je klubska pjesma i za nju spot koji ce biti zajedno sa pjesmom objavljen i dostupan forumasima za download. Detaljnije o svemu USKORO. ;)

Ja bi se uclanio da dobijem nalju, majicu, kondom i da budem cool ;)

Al sad bez natezanja, kad ce uclanjivanja poceti, ako nista od drugih klubova, pokusavate nesto uraditi drugcije i to cijenim ;) i rado bi se prikljucio u bejbi stadiju

hehe novi clanovi su svakako dobro dosli :), pokusavamo bit drukciji, unikatni... saljem ti na pm sutra nacin rada kluba, strukturu, obaveze itd. kao i za sve ostale koji se zele uclaniti mogu se javiti, takodje informacije o klubu i kriteriji o uclanjenju ce biti blagovremeno postavljene i objavljene na forumu ;)

p.s. kondom i cokoladica VENOM, jer smo mi ipak brend, na racun kluba hahaha
 

OmO

Član
:cool: spot ! Samo malo duzi i bolja muzika :icon_smile: Moj mali prijedlog ali je i ovako dobar :cool: :cool:[/align]
 
@Lav hateri uvijek dobro dosli uzivaj :D

OmO je napisao(la):
:cool: spot ! Samo malo duzi i bolja muzika :icon_smile: Moj mali prijedlog ali je i ovako dobar :cool: :cool:[/align]

prijatelju ovo je samo NAJAVA za spot i pjesmu :icon_smile:

hvala svima puno na podrsci :cool: pjesma je gotova spot je za 10ak dana pa nadam se da ce vam se i gotov proizvod svidjeti kao sto je ovaj teaser ;)
 
Član
uostalom svaka cast momci, ipak ovo itekako moze da privuce raju i "oporavi" ovu nasu tuning scenu...
samo naprijed podrzavam rad ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top