ADOBE PHOTOSHOP CS4 (Portable)

ADOBE PHOTOSHOP CS4 (Portable)

Član
ibizasa je napisao(la):
ma to ti pukla konekcija zjala prije nego li si u potpunosti skinuo 100%

ma ja ostavio računar da se to skida... pa ponovo ću skinuti i probat! tnx;);)

hvala momci! belay riješen!;)
 
Član
da ne otvaram novu temu imal gdje za download PS CS3 bio je negdje na forumu i to licenciran ne mora se reinstalirat poslije mjesec dana , pa ako ko nadze CS3 da stavi linkove za download meni treba , a trebace jos nekom sigurno....
hvala
 
da ne otvaram novu temu...imam 2 photoshopa CS3 i CS4...
cs3 sam koristio,dok mi nije avira prijavila virus i ja kliknem da ga izbrisem,poslije toga ne mogu vise otvorit,kaze ne moze naci specific modul :icon_mad: ako sam ga izbrisao,kako novi ubacit :icon_rolleyes:

a ovaj cs4 je ovaj iz prvog posta sto je ibizasa stavio link za download i sa njim ne znam sta je...radim i odjednom se zatvori i sav trud ode u nepovrat :icon_cry:

imate li kakvo rijesenje,al da ne skidam novi PS,jer nemam limita toliko :icon_rolleyes: mora biti neka caka za ovo :D
 
0g1 je napisao(la):
Ima li iko linkove za skidanje CS3 ? ? ?

evo ga PHOTOSHOP CS3 PORTABLE...znaci kad skinete,raspakujete,udjete u folder i kliknete na plavu ikonu PS :D

KLIKNI OVDJE

pasword za raspakivanje je:www.dl4all.com

ja sam veceras skinuo i radi bez problema,ako bi bilo suprotno javim,mada ne bi trebalo :cool:
 
Član
jest samo sto trebas cekati 500 sekundi da ti odobri skidanje

evo i ja skino ovaj zadnji link ma sve radi ev malo poceo radit bezze :lol::dojke:
 
Član
ljudi ja imam ovaj cs2 ali nsta ne znam na njemu niti ima bilo kakav selesct niti nista,kako se mijenja boja auta ,svjetla i ostalo moze li mi neko rec
 
Legend
dami2580 je napisao(la):
ljudi ja imam ovaj cs2 ali nsta ne znam na njemu niti ima bilo kakav selesct niti nista,kako se mijenja boja auta ,svjetla i ostalo moze li mi neko rec

ako hoces da prekopiras far npr.gledas da bude iz istog ugla kao sto je i auto,uzmes poligonal lasso tool,on ti je najbolji za te stvari,iskruzis far,prekopiras ga i to je to,ali posto si ti pocetnik i te stvari su ti strane,najbolje da uzmes neki dobar tutorial za pocetak i tako ces najbolje nauciti,kasnije je kvalitet sve stvar prakse;)
 
tvrdoglavi je napisao(la):
0g1 je napisao(la):
Ima li iko linkove za skidanje CS3 ? ? ?

evo ga PHOTOSHOP CS3 PORTABLE...znaci kad skinete,raspakujete,udjete u folder i kliknete na plavu ikonu PS :D

KLIKNI OVDJE

pasword za raspakivanje je:www.dl4all.com

ja sam veceras skinuo i radi bez problema,ako bi bilo suprotno javim,mada ne bi trebalo :cool:

Ja nigdje ne nadjo pass za raspakivanje???
Ajd molim te posalji mi PM...da ne bude da sam szaba skidao!
POZZ
 
Član
Ma ovo je super .
Ja imam PhotoShop CS2 i PhotoShop CS5 ..

Znam nesto raditi , ali neznam nista za auto . :S
 
Administrator
pa eto u ovoj temi... samo klikni na reply na prvi post i pokazati ce ti linkove... mislim da dva rade...
 
Top