ADJ Design

ADJ Design

Član
men007 je napisao(la):
I od mene pohvale, fino ti to radis, svaka cast. ;)

Hvala druze ;)
Evo jos par zadnjih radova...









Znaci radim iskljucivo tuning i prerade stock verzija na svoj nacin,ne precrtavam vec uradjena auta.
Tako da ako neko ima neku zelju da mu sredim neko auto,samo nek kaze... ionako mi vec ponestaje ideja koja auta da radim :lol:
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
ovo je super,ev ja imam prijedlog da pocnes sijencit ili bojiti auta,izgledalo bi dosta ozbiljnije ;)

Da,to bi bio neki sledeci korak ka usavrsavanju. Moram negdje naci neki tutorial za sjencenje,bar da vidim kako to ide :123: Ovako bez toga je nekako prazno,samo vanjske linije imaju...
 
Član
slazem se ovo sa tvrdoglavijem znaci baci se na sjene da to izgleda vise stvarnije i poradi malo na detaljima..sto se tice skice izgleda dobro ali idi na sto vise orginalnije..;)
 
Član
soffa je napisao(la):
slazem se ovo sa tvrdoglavijem znaci baci se na sjene da to izgleda vise stvarnije i poradi malo na detaljima..sto se tice skice izgleda dobro ali idi na sto vise orginalnije..;)

Bice,bice kad malo ozbiljnije krenem sa ovim. Jer ovo je za sad tek hobi i malo za opustanje mozga :cool:

OggyBoy je napisao(la):
Ima i drugih tipova guma, koje su ovo?:D

Extra. čova, baš super skice.:cool:

Hahahaha,ma ove gume su mi se nekako najbolje pokazale pa ne bih da mijenjam :lol:
Hvala ;)
 
Svaka cast :) Ja ni precrtati kako treba ne znam, sje*em se u proporcijama :lol:

Kad ti dosadi tuning, naskrabaj onako neku mecku starjiu, w126, w140, w201, nesto tih godina :) nisu teska za nacrtati jer su uglavnom ostrih liniji ali ja ih opet ne znam :icon_cry: Ali nemoj ih budziti spojlerima samo neke Monoblock i malo prizemlji i zatamni :D;)
 
Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Svaka cast :) Ja ni precrtati kako treba ne znam, sje*em se u proporcijama :lol:

Kad ti dosadi tuning, naskrabaj onako neku mecku starjiu, w126, w140, w201, nesto tih godina :) nisu teska za nacrtati jer su uglavnom ostrih liniji ali ja ih opet ne znam :icon_cry: Ali nemoj ih budziti spojlerima samo neke Monoblock i malo prizemlji i zatamni :D;)

Moze brate,nije frka ;) Bice veceras specijalno jedna patosirana w201 :cool:
 
Član
soffa je napisao(la):
all crtaj duze malo i poradi eke detalje i malo sjene dodat da bude bolja atmosfera...;)

A na koje detalje mislis?? Evo na primer ovaj Megane. Sta konkretno fali??
Osim sjene... :icon_smile:
 
Top