aditiv

aditiv

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
imaju ona neka abro sredstva...

u bratovog bmw-a sam upravo nasuo to neko sredstvo za ciscenje taloga i dizni, pa cemo vidjeti...iako ne ocekujem nista da pravo kazem jer mislim da su sve ono samo sminka sredstva...
 
Član
kad naspes gorivo imaju dase stave neke tablete u rezervoar koje se rastope i navodno prociste na kojim pumpama neznam raspitaj se..
 
Početnik
ja u naftu sipam ATF ulje za servo volan, 100% cuva bosch pumpu i dizne, jer je nasa nafta nedovoljno masna (a cijena je dobro masna), to mi je rekao majstor sto servisira bosch pumpe, zato on ima pune ruke posla...a za benzin ne znam..
 
Početnik
meni sve to u servisu urade... ja dodjem, kao sto je vec poznato - TREPNEM - i oni sve zavrse ;)

ali, da, bez zezanja... znam da stavljaju nesto

ps. upala sam sa stolice na flambiranje... hahaha
 
Početnik
0g1 je napisao(la):
kad naspes gorivo imaju dase stave neke tablete u rezervoar koje se rastope i navodno prociste na kojim pumpama neznam raspitaj se..

Tako su prodavali i neke tablete sto smanjuju potrosnju 30%, hehe, eno ima i sad po oglasima... neki narkomani prodaju :)
 
Član
Oggy je napisao(la):
0g1 je napisao(la):
kad naspes gorivo imaju dase stave neke tablete u rezervoar koje se rastope i navodno prociste na kojim pumpama neznam raspitaj se..

Tako su prodavali i neke tablete sto smanjuju potrosnju 30%, hehe, eno ima i sad po oglasima... neki narkomani prodaju :)

a ono cafetini:icon_twisted::D.gluposti
 
Član
Oggy je napisao(la):
ja u naftu sipam ATF ulje za servo volan, 100% cuva bosch pumpu i dizne, jer je nasa nafta nedovoljno masna (a cijena je dobro masna), to mi je rekao majstor sto servisira bosch pumpe, zato on ima pune ruke posla...a za benzin ne znam..
da,da,da... i meni je jedan iskusan automehanicar govorio da sipam 1l atf-a u pun rezervoar, navodno sbog svojih sastojaka cisti sta vec sumpor kojeg u nasem gorivu ima ihhiihhiii...
 
Član
meni su "prodavali" te tablete, i govorili da povecavaju snagu motora... kada sam im spomenuo Dyno test i slicne stvari, skroz druga prica .... hhh takodje Smanjuju potrosnju :D haha DA ... sigurno...

suplja suplja suplja...

potpisujem samo izjavu Spice..

pozdrav
 
Član
imas razni aditiva od liqui molly pa sta ti se svidja kupi mada neces nesto previse s tim dobit al eto
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top