Adapteri sa 4x108 na 4x100

Adapteri sa 4x108 na 4x100

Član
Ovako ljudi , u potrazi sam za felgama za peugeot 206 i ništa mi se nije svidjelo rijetko koja al onda je van budzeta
Pogledao sam fine oz superleggera i ultraleggera ali su 4x100 pa sam dosao na ideju o adapterima
Zanima me koliko je to uopšte pouzdano stavljati , da li to bas svaki tokar moze da pravi , ima li neko na forumu, neka vaša iskustva aluminij ili zeljezo
 
Član
To ti svaki tokar moze da napravi, ako je tokar to je za njega toliko prosto da napravi, cijena ti se krene oko 25-30km po komadu da ti napravi. Od aluminija su malo skluplji, i onda ubace se navoju zeljezni u aluminijski distancer ili da ih napravi od zeljeza, zeljezni su jeftiniji i po meni sigurniji ali im je mana naravno tezina... Ali odi do bilo kojeg boljeg tokara i on ce ti moci napraviti, da te neko ne bi huknuo pa ti naplatio masno a ustvari nisu vise od 30km po komadu da se naprave...
 
Član
I ja kontao ali dodje vise od 150KM dok sarafe ubacis,mada nisam toliko upucen ali mislim da ne mogu obicni sarafi ili cak mogu mada opet preko 120KM ce izaci..
 
Top