acount-pasword

acount-pasword

Član
imam windows xp kada palim racunar nece da mi izbaci ono da izaberem acount i upisem pasword...nego se samo upali iako ima pasword ili 2 acounta.....a kada ga stavim na stand by pa ponovo upalim izbaci mi da izaberem acount i utipkam pasword...Znaci kako sad da namjestim kada se pali da mi izbaci da izaberem acount i upisem pasword....
 
Control Panel--->User acounts--->Change the way users log on or of--->Iskljuci to User fast swiching ili to welcome screen jedno od to dvoje itrebalo bi ti dolazit.
Ja mislim da je to ako sam te dobro skonto sta zelis.
 
Član
Stavio sam pasword na acount.I sada kada se pali racunar on ulazi u moj acount iako ima pasword.Znaci kada se pali nece da mi izbaci da upisem pasword,nego odma ide loading your personal settings
 
Član
Druze slusaj ovako probaj ovo idi na Start/Run/ ukucaj Regedit zatim HKEY_LOCAL_MACHINE>SOFTWARE>Microsoft>Windows NT>CurrentVersion>Winlogon zatim potrazi LogonType i klikni desnim pa klikni na Modify i onda pod Value date ako hoces klasicni mod upisi 0 ako hoces da bude welcome screen upisi 1 zatim ga restartuj..Zatim ponovo udji u Start/Run/ ukucaj Regedit zatim HKEY_LOCAL_MACHINE>SOFTWARE>Microsoft>Windows NT>CurrentVersion>Winlogon>SpecialAccounts>UserList zatim tu kreiraj "DWORD Value" ipreimenuj u znaci moras da ukucas tacan Username koji hoces da ti se prikaze mora da bude sve isto isto pa ju modifikuj i pod Value date stavi 1 da ti se prikazuje a ako neces da ti se prikazuje stavi 0 resetuj racunar i ja se nadam da ce da radi ;)
 
Top