aCid - Sarajevo

aCid - Sarajevo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
dd i ostani aktivan

f_logocarbonm_0c8ab24.png
 
Član
hvala svima ...

skipper je 180 ccm ... ono je skoro sve serijala masina, tek sada ide tuning za utrke .. .

sto se tice ninje... jbg, poceo previse divljati i previse se opustio ... nekoliko prijatelja imalo teze padove ... i tako mene prenese da je prodam ... jbg, mora se glava cuvati ...

stuntday je davno zatvoren ... jos ljetos ... sada je aktuelan www.skuteri.com.ba portal i forum ... izvinjavam se zbog linka ako ga smatrate reklamom ...

pozz nihade ... spomenu ti danas ovaj forum pa reko da se i ja reg ... vidimo se sutra (danas =))
 
Član
Pozdrav i dobro dosao! Mene su nekad isto privlacili dvotockasi ali ne vise! ;) I sretan sam! Imao sam pad sa VFR-a, ali srecom manji! Ali divim se vama sta radite! Gledao sam par puta po Sa sta radite, ako si i ti bio medju onim "ludjacima" na skuterima! Svaka cast!
 
Član
addo je napisao(la):
Pozdrav i dobro dosao! Mene su nekad isto privlacili dvotockasi ali ne vise! ;) I sretan sam! Imao sam pad sa VFR-a, ali srecom manji! Ali divim se vama sta radite! Gledao sam par puta po Sa sta radite, ako si i ti bio medju onim "ludjacima" na skuterima! Svaka cast!
moguce da sam bio ... pojma nemam ... hehehhee .. zuto plava ili crno narandzasta gilera ... to sam bio ja =)

a mene jos uvijek privlace i vjerujem da ce tako ostati jos dugo dugo .. hvala bogu do sada bez ozbiljnijih padova...=)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top