acer aspire5000

acer aspire5000

Član
eee informaticari jel moguce izvaditi tastaturu od laptopa a da se ne rastavlja isti,ima puno prasine i svega pomalo ispod tipki a vidi se nesto kao kvacice sa strane reko mozda se one otkace pa se izvadi tastatura van :icon_question:
 
imas odozdo par sarafa obicno oznacenih slicicom tastature, odvrnes ih i onda te kvacice maknesi podignes tastaturu
 
Član
ja sam opusteno cupo na svom starom aceru neznam koji je faton kod tebe ali u svakom slucaju mozes samo tastaturu citavu skinuti iza imaju 2 sarafica kako se sjecam ;)

Edit : lenovo koristim trenutno i skidam slova ispod ima plastikica koja uklapa u slovo i samo sarafciger ili nesto ispod i skida se upravo pokuso ;)
 
Član
sad sam gledao i nevidim nigdje serafice da su bas za tastaturu,da se mozda neskine ova plastika prvo sto budu naljepke ove :icon_question:
 
Član
Probaj skinuti plastiku iznad tastature,kada skines tu bi trebali biti 2-3 sarafa koji drze tastaturu...Tako je kod mene;)
 
Član
a ta plastika nema serafice jel,ili je na klik one kopce,sacekacu jos ko da se javi nebi da sta polomim :icon_smile: hvala;)
 
Član
pokusacu plstiku da vidim ako nebude islo onda na servis pa neka ociste ga temeljito ;)
 
Član
plastika iznad tastature, ona odmah ispod displeja se treba skinut i onda ce tastatura slobodno da ide vani. Plastika nije zasarafljena, samo imaju zabice, oprezno pri skidanju, acer ima lose plastike, pucaju ko ledenice
a ukoliko se ne vrate kako su i bile skripat ce ti laptop:D
 
Član
ArminM je napisao(la):
plastika iznad tastature, ona odmah ispod displeja se treba skinut i onda ce tastatura slobodno da ide vani. Plastika nije zasarafljena, samo imaju zabice, oprezno pri skidanju, acer ima lose plastike, pucaju ko ledenice
a ukoliko se ne vrate kako su i bile skripat ce ti laptop:D

;);)
 
Član
ta plastika je spojena sa baglamicama i imaju 4 serafca,sad neznam dali bi bilo pametno da odserafim te serafe da nece se razletjeti sta :icon_eek:
 
Član
nece se nista razletit sigurno, odvrnes sarafice koji drze tu plastiku ukoliko su tu, zatimm skroz otvori display i mislim da ces onda moc skinut tu plastiku koja ti drzi display
mada ne bi bilo lose da uslikas pa da tacno vidimo
evo ja ti pisem sa acera, isto je plastika preko baglamica, ali nema sarafa;)
 
Top