Abs i Esp

Abs i Esp

pomoc

  • a

    Votes: 1 100,0%
  • a

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    1
Član
Poz svima,
sinoc mi se na tabli upalile lampice Abs i Esp i nikako se ne gase pa neznam sta bi mogo biti problem u pitanju je Passat 2004 karavan 96 kw. Ako neko moze da pomognd znacilo bi.
 
Član
Koliko sam druze sinoc skonto esp ne radi jer jer sam ga sinoc malo starto kopa ko lud a prije kad ga zastartujem on pocne ono kao da malo kopa pa malo zastane ako me kontas sta ocu da kazem a abs nisam probavo.poz
 
Probacu da odem da vidim sta je ali mi cudno sto su se zajedno upalile.poz
Moze se desiti npr neka banalna stvar, da se zaprljao senzor, odes na samousluznu i pod pritiskom saperes oko tockova. Ako se ne ugasi onda moraces da provjeris na dijagnostiku sta je u pitanju, esp je povezan sa abs-om, nesto im smeta :) Jesi provjerio jel radi abs, pokusaj na malo klizavijem naglo zakociti da vidis jel "lupa" :) Ali idi na sigurno, nemo da sustignes koga:)
 
Član
Ujtru cu probati na samousluznu saperem a probacu i abs ko sto rece pa javim.poz i hvala.
 
Član
Moze se desiti npr neka banalna stvar, da se zaprljao senzor, odes na samousluznu i pod pritiskom saperes oko tockova. Ako se ne ugasi onda moraces da provjeris na dijagnostiku sta je u pitanju, esp je povezan sa abs-om, nesto im smeta :) Jesi provjerio jel radi abs, pokusaj na malo klizavijem naglo zakociti da vidis jel "lupa" :) Ali idi na sigurno, nemo da sustignes koga:)

uvijek si bio neozbiljan :D
 
Član
Isao sam na dijagnostiku i u pitanju je Stering sensor G85 koji se nalazi ispod volana pa se mora skinuti volan da bi se vidilo šta je u pitanju sa njim što ću raditi u subotu pa ću prenijeti iskustvo ako kome zatreba.Pozz za sve
 
Top