ABS/ESP problem Golf 4

ABS/ESP problem Golf 4

Član
E ovako prije par dana udario sam na malo veću rupu i popalile su mi se lampice od abs,esp i ručne, od rucne blinka a ostale su stalno popaljene.ABS i ESP ne rade.
Vozio majstoru i na dijagnostici piše da ABS modul/pumpa nema napajanje, kupim novi modul i opet ne radi.Majstor testirao kablove do senzora i kaze da je sve ok.Auto vozim na 17" felgama i gumama 215/45 2 godine i nikad do sada nije bilo problema tako da vjerujem da do toga nije.
Ima li iko ideju šta bi moglo biti prije nego odvezem u ovlašteni servis jer 2 majstora do sada nemaju predstavu u čemu je problem.
 
Član
Prijavljuje istu grešku, nema napona
Moram samo još testirati da li se lampice odma pale ili nakon pritiskanja kocnice,paljenja svjetala ili nečega drugog
 
Član
Jel ispitao senzore na tocku? Mislim ako ode jedan senzor absa, da ce ti se popaliti sve te lampice svakako. A sve mi na to vuce, jer kazes da si upao u rupu.
 
Pa kako koci jel isto ili ne radi abs nikako tvrda kocnica reci i simptome ne samo lampice postoji mogucnost da i taj modul sto si zamjenio da i on nije ok ;) da samo znas kakav je spoj u elektronici od abs-a znao bi o cemu pricam jer unutra su spojevi vodovi zice tanje nego dlake ;) nemora da znaci da je ispravno i ono drugo zamjensko sto se kupi a imaju tu i sami kodovi od elektronike po samom broju motora kupuje se i drugi abs ako je ubacen neki drugi nece ga poznat elektronika
 
Član
Pa kako koci jel isto ili ne radi abs nikako tvrda kocnica reci i simptome ne samo lampice postoji mogucnost da i taj modul sto si zamjenio da i on nije ok ;) da samo znas kakav je spoj u elektronici od abs-a znao bi o cemu pricam jer unutra su spojevi vodovi zice tanje nego dlake ;) nemora da znaci da je ispravno i ono drugo zamjensko sto se kupi a imaju tu i sami kodovi od elektronike po samom broju motora kupuje se i drugi abs ako je ubacen neki drugi nece ga poznat elektronika

U mene je od ručne blinkala kada nema ulja za kočnice pa provjeri.
 
Član
Kvar je popravljen, problem je bio u prekidaču ispod papučice kočnice i jednom kontaktu na abs senzoru koji je rješen kontakt sprejom.
Hvala svima na odgovorima.
 
Top