A8

A8

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ne bi ja stavljao replike,dosta ih ima...budi lud,stavi velike s tankim kracima,5-6 kraka i bices pojava na cesti,vidio sam jednog takvog,oci mi ispale,slicne ovima u postu iznad samo nema ovih crnih;)
 
Član
Dane_crx je napisao(la):



:icon_question:

jebote gdje su mu brave...kako ti mislis vrata otvorit :p ....

ps. bio je on naprijed zatamljen, ali sam zgulio folije radi policije:icon_twisted:, da ja samo kruzim svojim gradom nebi bio problem, nego cesto idem na put, a tamo vec seru za te stvari, a ide mi na qrac kad me nemoze nizašta drugo kazniti nego samo za te folije...

aa ove felge su ti extra, a kao što i ovaj edoze reče, te replike su standard na njima i nisu neki fazon, bolje bi bilo šta orginalno uzeti...

a slične felge replikama, samo meni bar, mnogo ljepše, TOMASON TN4. aaaaaaaaaaa jojj.. :D
 
Član
Salle je napisao(la):
Dane_crx je napisao(la):



:icon_question:

jebote gdje su mu brave...kako ti mislis vrata otvorit :p ....

ps. bio je on naprijed zatamljen, ali sam zgulio folije radi policije:icon_twisted:, da ja samo kruzim svojim gradom nebi bio problem, nego cesto idem na put, a tamo vec seru za te stvari, a ide mi na qrac kad me nemoze nizašta drugo kazniti nego samo za te folije...

aa ove felge su ti extra, a kao što i ovaj edoze reče, te replike su standard na njima i nisu neki fazon, bolje bi bilo šta orginalno uzeti...

a slične felge replikama, samo meni bar, mnogo ljepše, TOMASON TN4. aaaaaaaaaaa jojj.. :D

Jesi cuo kad za Daljinski ;)
 

vic

Član
[/i]niklovani retrovizori bi mu extra stajali,,i nisam nikako za crne felge,,zatvaraju ga,,,nemoj praviti od pile da izgleda kao auto od pogrebnog poduzeća,,,,,,
vala sam se ismijao tamo čitajući da su neki ljudi uspoređivali A8 sa Golfom 5,,ajme pa to isto kao da uspoređuješ odnosno tvrdiš da je nova "Dacia Logan bolja od Golfa 5 starog par godina"cccc umirem od smijeha....

evo par fotkica od pile mog prijatelja,,pa ti odluči hoćeš li crne felge,,ako baš hoćeš crne moj savjet ti je da odneseš da ti netko prelakira te orginalne u crno i pređe ih bezbojnim lakom,,tak i tak se neće vidjeti kakve su dok se voziš dali one od nekoliko 1000KM ili serijske....ali ipak stvar ukusa,,,postoji kvalitetan ukus i onaj manje kvalitetan,pa ti odluči...
 
Član
Bojan_SRB je napisao(la):
evo ti slika jednog s8 kojeg sam radio pre par godina...
Pa niko normalan ne bi ovako nesto uradio, nidje veze nije ovo kadett pa izmijestat tablicu i ovakve gluposti pravit ...joj :icon_rolleyes:

Ovo bi mu stojalo, mislim da nije PS :icon_rolleyes:

[attachment=24202]

Fabrika :cool:

[attachment=24204]

:icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim:
 
Član
da da... to si u upravu, nevalja na 8icama mnogo kitch-a :p

a drugo, kad bi to tako i uradio, mnogi bi me pokušali ubiti, krenuvši od roditelja pa do prijatelja i poznanika :p

a ja bi na svoju 8icu samo nabacio neke felgice dobre... i to je to, vec je zatamljen..
 
BHT Ovisnik
joj adi pa ove falcare ga uljepsase za 70%:icon_eek:
attachment.php


nista mu vise ne treba
 

vic

Član
CoL3-99 je napisao(la):
joj adi pa ove falcare ga uljepsase za 70%:icon_eek:
attachment.php


nista mu vise ne treba

ma uzmi TN4 one mu definitivno dobro stoje,ili kontaktiraj osobu sa foruma Pike_gti on ti je iz tuzle ima je na prodaju RS6 iste kao moje samo 19" a to bi mu ležalo samo tako,,,
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top