A4 2.4 V6

A4 2.4 V6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav narode...

Pitanjce. Sta mislite o ovom modelu. Audi A4 2000g. V6 automatic, tiptronic, enterijer extra ocuvan. Mjenjanc komplet zamjenjen prosle godine i jos pod garancijom. Uopste ima li neko ili zna nekoga ko ima ili je imao nekih problema. kakav im je mijenjac u praksi, uopste koliko se isplati za odrzavanje. Debelo sam zagrizao za jedan pa da vidim isplati li se uzimati....

Hvala unaprijed...
 
Član
slabo ima tih motora,nacesci su 1,6 i 1,8 ili dizelke
audi ko audi je extra,samo ne znam za taj motor,iako su male sanse da u audiju neki motor bas ne valja
samo servisiraj i bice ok;)
 
Član
Vozilo kao vozilo je extra, taj motor je jako izbalansiran, može preći veliki broj kilometara, lemuzina za uživanja, 175Hp, koji su sasvim dovoljni za svakodnevnu upotrebu, a i za autoput, vozio sam ih par, za 90% vozača savršeno vozilo.
Očekivaj potrošnju oko 10-11 litara, ima super kočnice na koje se možeš oslonuti.
Redovno radi servise, i bit ćeš prezadovoljna osoba.
Mjenjač je također dobar, no stoji nepravedno na lošem glasu.
Dok se vozilo ne zagrije pa tako i ulje u mjenjaču nemoj ga potezati, i nikada neće imati problema.
Što se tiče goriva, toči 98, jer dizne mu mrze loše 95 gorivo, a u BiH je i 98 loše a ne 95.
Nadam se da sam pomogao.
 
Super Moderator
eto rekli su ti sve otprlike
jos da je quattro puno bi bolje bilo al sta je tu je
prelaze te masine puno i imaju dosta snage
sto se tice mejnaca on je dobar al nemoj ga previse forsirat u tiptronic jer audijev mjenjac je pun elektronike a 2000 godina je auto pa tako da se tad jos ta tehnologija mjenjaca razvijala
vec vozaj ga u D klasicno il ako su neke krivine pukni ga u manju samo povuci prema dole u 3 i vozi tako nece se pokvarit
tiptronic ponekad samo eto da te cejf prodje
sretno ;)
 
Hvala na odgovorima. Trebale su mi informacije o mjenjacu jer ipak zamjena izadje preko 2k KM (komple zamjena) a to nije malo....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top