"A" kategorija i Nexus

"A" kategorija i Nexus

Super Moderator
Al samo djeluje manji zbog oblika.. sad je stvar ukusa jel on ruzan il nije, ni meni se bas nesto ne svidja, al bi prvo njega kupio
Najbolje ti je zato da ih sve probas, a sto se tice masine, preporuka za 300ie ;)

evo jedan povoljan :D

http://www.pik.ba/artikal/6369372/tomos-automatik/
 
Član
Ja sam to isto htjeo reci, zbog velikih guma i prednjeg dijela beverly samo djeluje, ustvari ja mislim da su oni po dimenzijama isti.
 
Član
beverly je dobar motor, piagio je dosta poznatiji , ja ih evo posebno volim zbog tog nekog retro stila, ima neki klasican izgled, ne izgleda ljuto i nabrijano kao gilera
 
Član
ma u pitanju je samo izgled sad je to sve jedan koncern aprilia gilera i piaggio potpuno istu masineriju koriste. do prije par godina je bila obrnuta situacija, gilera je furala taj kvazi sportski stil ...sad je npr Aprilia SRMax 300 i.e. zesca ;)

cache_2419827788.jpg
 
Član
Može li se to A1 položiti, je l' šta jeftinije ??
Idu i ove naturpijane 125-ice :cool:
80% motora na cesti nema ni tablicu, a da imaju dozvolu. Samo reg. i lagano, treba prikačiti A kategoriju na B, nema smisla ovo, 500 maraka :icon_eek:
 
Član
zapao mi je za oko Malaguti madison, 250cc, piaggio-va quasar masina:D
za koji dan idem gledat jednog pa cemo vidjet:D

i samo jos jedna stvar, ako pri turiranju baci vatru, jel to dobro il lose? ima lud lonac pa baci plamen ponekad :lol:
 
Super Moderator
Skidaj taj auspuh ako uzmes skuter, mala je masina 250ccm za te auspuhe, hoce motor da zariba zbog toga ;)
 
Super Moderator
Cuj vjerovatno je previse otvoren auspuh, a to nije dobro za skutere..moze on voziti i sve to al je veca vjerovatnoca da zariba. Na njih ide auspuh koji je malo otvoren eto zbog izgleda i malo boljeg zvuka, a ako pljuje vatru vjerovatno je previse otvoren
 
Član
edoze je napisao(la):
lonac je yoshimura i sve je unutra

Jeli replika ili ? Ok je to zagrijan motor i malo slabija izolacija u auspuhu vise otvoren sto nekada i ne valja jer ode snaga.
U mene je runner 125VX isti lonac, a cekam leovince 4road ipak je on bolji.
Nexusa 250 sam vozio i mogu reci da je dosta neupravljiv tj.tezak za upravljanje bar meni, akB namjerio sam uzimati samo Beverly npr. 300ie.
 
Član
http://www.youtube.com/watch?v=Kdu3kL4kkGA

kaze da je original lonac
uz njega dobijam i originalni i jos neki custom lonac, znaci ukupno tri:D
 
Član
ja nebi dalje od nexusa trazio motor je stvarno vrhunski,a nebi ni bjezao od beverlya tourera vozio sam ga al 300ccm i nije los jes da nije mogao vise od 130 sto me iznenadilo :icon_eek: ;)
 
Top