9j na ibizu 6k2?

9j na ibizu 6k2?

Član
Pozdrav svim forumashima izvinjavam se sefu ako je dupli post negdje ili ako je na pogresnom mjestu novajlija sam forum je preogroman a meni hitno pomoc treba .

Ja kao sto sam naveo imam seata ibizu cupru 6k2 ili mk3 kako god zelite Pitanje je slijedece.

Dali ove felge borbet 7,5j naprijed i 9j nazad mogu na moje auto? Prednje su et35 zadnje et30. Sta mi je jos bitno da gledam i kako da znam dali mogu jer moram cak do srbije po te felge. Citao sam po forumu da su momci razvlacili 205 icu na 9j tako da i ja planiram tako neku ludoriju izvest :DDD
(jako mi je bitno da mi neko pomogne jer trebao bih sutra prekosutra za srbiju pa mi je to usput)

ad27tf.jpg


Hvala unaprijed na pomoci.
Pozdrav.
 
Član
Trebale bi moci.Kakav ti je ovjes?.Nabacis gume 195/45 ili 215/40.Imaju fin et tak oda nece bas puno ici van to je bas mjera ;) :cool:
 
Član
Skrabo je napisao(la):
Trebale bi moci.Kakav ti je ovjes?.Nabacis gume 195/45 ili 215/40.Imaju fin et tak oda nece bas puno ici van to je bas mjera ;) :cool:

Kako mislis kakav mi je ovijes? Sto se auta tice sve je fabricko i u jako dobrom stanju.
Imam gume 205/45 stim dok je razvucem nazad ide ona jos dole ...

ivica je napisao(la):
moras siriti blatobrane....

Aiii joooooj nemoj mi to radit :icon_cry: :icon_question:

pronasao sam neke slike na internetu na 6L one leze al sad koliko mogu procijenit iz slike je nista ... vidim da on nije nista sjeko blatobrane i mijenjao ... Hmmm...

2i9jl28.jpg
 
Član
ivica je napisao(la):
neide ona nikud dole sa gumama.....
kupuj gewinde......

puno ce mi biti i to sad imam opruge koje su kracene tako da je on sa ovim mojim 195/55/15" vec nekih 4 - 5 cmm od poda spusten je dole mislio sam da ce se guma razvuc pa nece biti onih pravih 45 ... Nadam se da si me ukapirao..
 
Član
ivica je napisao(la):
pa probaj,ako nista prosiruj ga :D

Pa ako ne nadem konkretan odgovor ovdje tako ce biti moram opaliti u srbiju samo da bih probao ali najveci belaj ce biti ako budem morao to siriti sto se auto sad u ovom momentu priprema za farbanje znaci komplet :)))))
 
Član
Taj sa slike je na brock-u nekom od 9J kod kojeg je manji et npr ako je brock b1 onda je et 15 a kod ovih sto ti hoces da uzmes je et 30 znaci za 1,5cm su uvucenije nego ove sa slike..Ja mislim da bi trebalo moci sa gumama 195/45 ili ako bas ne moze onda 215/40 uzmes i to ti je to...Imas optizere za opruge,njih uzmes 3 po opruzi znaci 6komada koje su po 2Km komad stavis u oprugu i ne da da se opruga sabija bas puno ;)
 
Legend
ako ga ne planiras spustati , kupuj
a ako ti se neda izvlaciti obrve i planiras ga dobro spustiti , onda nista ne kupuj jer bez prepravki to ne bude islo

imas li unutar zadnjih blatobrana onaj mali falc 1cm ? ako da , njega utuci ili otkini i tu dobijes mjesta

toyo 195 45 na 9

images


i imaj na umu da se svi proizvodjaci ne razvlace bas ovako
 
Član
enesss je napisao(la):
ako ga ne planiras spustati , kupuj
a ako ti se neda izvlaciti obrve i planiras ga dobro spustiti , onda nista ne kupuj jer bez prepravki to ne bude islo

imas li unutar zadnjih blatobrana onaj mali falc 1cm ? ako da , njega utuci ili otkini i tu dobijes mjesta

toyo 195 45 na 9

images


i imaj na umu da se svi proizvodjaci ne razvlace bas ovako

Hvala zemljaci na kraju me samo brine felga kao felga da ona nece bit puno unutra i da mi nece zapinjat od nesto nemam toliku brigu dali ce udarat od branike blatobrane ili slicno to je najmanji belaj .... PooZzz
 
Top