9 i 10 maj...DRIFT KING OF EUROPE

9 i 10 maj...DRIFT KING OF EUROPE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
JA sam sad stigao kuci...Bilo je hmmmmm....ZZZLLLLLOOOOOOOOO...Kola kao u prici...Styling nikad jaci...Neznam tacno raspored po klasama...Madzid je uzeo PRVO mesto u svojoj,Igi je bio 6 u svojoj...Bekir je bio najglasniji na celom takmicenju sa 154,7 db....A drift ...Prica za sebe..Kakav skup automobila...A voznje...Toliko za sad..Ja nisam nista slikao,snimao sam kamerom,ali znam da su ostali dooosta slika napravili...Pozdrav i cestitke svima,a posebno pobednicima..Hvala onima koji su bili,mislim da je sve bilo OK...
 
Legend
opa cestitke Bekiru i Madzidu to se trazi momci:cool:
cestitka i Igyju jer ipak ni 6.mjesto nije lose,svaka cast;)
 
Član
cestitam nasim cunerima sa tuninga heheh .....


de staavi taj video ako moze ikako.... da vidimo ...



cekam i ja slike ..
 
Legend
cestitke i od mene , pogotovo madzidu i bekiru, kao i igyu sto je branio obraz bhchuning spamera hahah :)

;);)
 
evo jedna brzinska prije posla..
stigli smo kuci prije nekih 2 sata..

bila je opsta loooodnica, samo toliko mogu reci..
stvarno fenomenalno, pogotovo drift voznje.. ljudi su sve bolji i bolji, i mnogi su itekako napredovali od prosle godine..

ekipa iz Sa bila sa 8 ljudi.. 5 se takmicilo..

style visa klasa: Iceman 1.mjesto
style niza klasa: adnan (bijeli A3) 2.mjesto
style niza klasa: igy 6.mjesto

db klasa C: bekir 1.mjesto i rekord dana

drift
dejo, koji je po prvi puta nastupao uopste uspio je da se plasira u nedjelju u top 16 !!! od preko 35 takmicara koji su nastupali !!

svaka cast.. uvjerio sam se da momak ima talenta za drift i siguran sam da ce sada uz strucnu pomoc kolega iz srbije iz manifestacije u manifestaciju biti jos puno bolji, i da ce i BiH imati svog driftera koji ce se boriti za vrh..

inace, u driftu je sampion srbije Bojan Kurbalija osvojio fenomenalno 2.mjesto!!
respect!!

hvala cijeloj Tuning Styling ekipi koji su jos jednom bili domacini za pozeliti i radujem se vec sljedecem susretu na jesen :)

ima preko 1200 slika, ali to ce vjerovarno madzid i igy dizati dok sve skupimo na kamaru..
video cuvamo samo za sebe :icon_twisted::icon_twisted:
 
Administrator
cestitke svima posebno Bekiru i Icemanu :cool:, a nama koji nismo otisi ostaje samo da zalimo :icon_cry:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top