850 rwhp supra

850 rwhp supra

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
tek sam sad vidio ovo..ima moj frend supru..jel tvoja automatik ili manual?

kod njega je automatik ali če staviti manual..jel možda znaš nekog da je to radio?
 
Član
Prelijepa je ssupra nemam rijeci za nju,btw jedno od meni najdrazih autica pored nissana skyline-a¨¨
 
Majko draga kakva je ovo azdaja?

Kad sam vidio ime topica ja pomisli neko se zajebo pa umjesto u "kako to rade profesionalci" stavio ovdje,kad nije.:cool:

Mislim sta da ti kazem,zivis san vecine ovdje;amerika,jos California,jos supra u garazi,jos 800+ hp...Zavidim ti zaista!;)
 
calibra turbo-žu je napisao(la):
tek sam sad vidio ovo..ima moj frend supru..jel tvoja automatik ili manual?

kod njega je automatik ali če staviti manual..jel možda znaš nekog da je to radio?
6 speed getrag je polovan min.$3500 + labor+ extra dijelovi ,rebuid 6 speed $5000 auto transmission moze kupiti za $300
Ja sam bas danas poslao 6speed dif. za njemacku covjek je platio shipping $300 izgleda da su tamo dijelovi jos skuplji

hvala svima za compliments
 
daleko skuplji.. u hrvatskoj ima samo jedna supra to je ta od mog frenda..a dijelova nigdje ima jedan lik što dovozi dijelove iz japana brodom..

inače frend stavlja v-pec struju hks auspuh i turbine mu prerađuju..pa čemo vidjet kako če ić..
 
Član
hehe japanac ahhhh:cool: auto je super ne svidja mi se samo jedna stvar a to je:STO NIJE MOJA!!! :lol: ma ovo se ne moze komentarisati ovo je san!!!;)
 
calibra turbo-žu je napisao(la):
daleko skuplji.. u hrvatskoj ima samo jedna supra to je ta od mog frenda..a dijelova nigdje ima jedan lik što dovozi dijelove iz japana brodom..

inače frend stavlja v-pec struju hks auspuh i turbine mu prerađuju..pa čemo vidjet kako če ić..

Mislim da sam citao na Power Tuning forumu,neko je postavio pitanje koliko i da li u Hr ima ovih jebackih japanca;supri,GTR-ova,rx7ica,NSX-ova itd. i koliko se sjecam Mrgud mu je odgovorio da ima nekoliko ovih supri mk4 (znaci vise od jedne).;)

Valjda mrgud zna jbg,to mu je posao.;)

nego

:icon_exclaim:
 
quote='calibra turbo-žu' pid='294282' dateline='1235927397'
daleko skuplji.. u hrvatskoj ima samo jedna supra to je ta od mog frenda..a dijelova nigdje ima jedan lik što dovozi dijelove iz japana brodom..

inače frend stavlja v-pec struju hks auspuh i turbine mu prerađuju..pa čemo vidjet kako če ić..
[/quote]

htio sam samo reci da manual conversion bi ga kostao ogromno para ja bi prije napravio single turbo conversion i kupio aem ems.
sve najbolje tvom prijatelju
 
*ebo teeeeeeeeeeeeeeeeee !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


objesila mi se vilica do poda- kako cu sad ovakav vani ?!:icon_eek:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top