'85 BMW E30 320i

'85 BMW E30 320i

znaci auto je stojao par godina u sikari kod covjeka iza kuce...to je sve bilo zaraslo i auta su se izvlacila jedno pojedno, jer se izmedju njih bukvalno ko dzungla rezalo motorkama...peto auto je osvano ovaj bmw i odma sam vidio da je ravan ko strijela sto se lima tice...a onda sam digo haubu i vidio koliko je cist motor...evo te prve slike, i slike kad je izvucen na cestu...inace sva ostala auta osim njega su na otpad odvezena, a za njega sam reko ako upali ja ga uzimam sebi, i pao je dogovor...i upalio je nakon 5 godina stojanja...:D



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

eto to su slike od prvog dana mog upoznavanja sa ljepotanom...sutra sam ponio cestit aparat...problem ej najveci sto nemam vremena za auto al nikako...auto ej preuzeto prije mjesec i po, a za svo to vrijeme sam samo uspio povadit unutrasnjost...u principu treba mus ervis i cestito rpanje i to je to...

kroz dva dana cestite slike, i detaljnije sam ga razgledo...



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
pioneer_09 je napisao(la):
bas neki dan sam ti sa starim pricao o ovome, i rece mi sta imas u planu :) veoma rijetko, a sikara ga je dobro odrzala:lol:

daj nam sto prije slike radova;)

ma vremena nemam nikako, zasad sam samo povadio tepihe i sjedista i to je to...sacu postavit slike podnice i to je to...a stari je vidio slike, a buraz je vidio uzivo kad je bio neki dan...i buraz kaze da slike ne mogu ni blizu pokazat u kakvom je stvarno stanju...a sikara je nabacila nekakav sloj prljvstine da se nemoze oprat kako treba sa njega, ali mu je to spasilo lak kad smo ga izvlacili kroz granje...


znaci trazim ovakva sjedista sa ovom mustrom da bi zadrzo originalnost, a ako ne mognem bas ova nac onda koza ide, naravno originalna iz trojke...


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

sa ovim kojekakvim izolacijama sam se izhebo, jedva izvuko...ova guma ima ko spuzvu na sebi ispod, i to je bio problem, jer sva voda koja je usla se zadrzala u toj spuszvi, i moro sam pod svaku cijenu sve izvuc, nije bilo nacina drugacije osusit....i opet ne mogu da vjerujem kako je zdrava podnica...


Uploaded with ImageShack.us

evo iza sjedista kako je:


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

i evo ispred sjedista kad je konacno guma izvadjena:


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

malo sam provirio ispod radkapa i vidim originalne hromirane cepove:


Uploaded with ImageShack.us

i onda me cisto interesovalo kakva je ta delphin-blau boja i u kakvom je stanju:


Uploaded with ImageShack.us

a onda i kakav je hrom:


Uploaded with ImageShack.us

hrom nije poliran nit ista, jednostavno oprana ova prljavstina...eto nove slike kad budem imo vremena bice...
 
mali update...slomio ruku na dva mjesta i konacno ne radim, sto znaci ima vremena za bmw-a...bice dosta novih stvari ovih dana...inace danas mio je covjek reko, da je ustvari uradjen servis, vozen 5km i parkiran prije 5-6godina...od tad je stojo dok ga et nisam iz mrtvih pokupio...bio je planiran za otpad...

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=M8aUBdP2BmI[/video]

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Gbdq_LOAVoM[/video]
 
sklopljena unutrasnjost...samo jos sjedista...samo da buraz shine razradi...vidjelo se na slikama da je bila duboka voda u autu....dugo vremena...et nekim cudom nema hrdje na podnici...ev par slicica...







buraz zadovoljan poslom...


i par eto onako interesantnih...ovaj sivi je 750iL


 
usput evo kako to sad izgleda...:icon_biggrin:

169564_10151100061789131_95197986_o.jpg
 
e nesto mi pade na pamet...nikad nisam napiso kako je zavrsio ovaj projekat...ovo ljeto su zasukani rukavi, uradjeno sve sto se moralo i evo konacnih rezultata:

10r05eg.jpg


11v2po8.jpg


2ptdttw.jpg


opr48j.jpg


29pb2ut.jpg


ztf239.jpg


24msyzn.jpg


10gd4oz.jpg


33uslc6.jpg


wlezqo.jpg


iyojye.jpg


2yy1qtv.jpg


i jedna pozerska:

1253qt3.jpg


eh ubrzo sam jeftino nabavio alu felge 14ke originalne al nazalost samo 3kom...zato trazim ako neko ima za prodat/poklonit jednu ili eventualno dvije:

6i4pxh.jpg
 
Top