'85 BMW E30 320i - Komentari projekta

'85 BMW E30 320i - Komentari projekta

Član
RE: '85 BMW E30 320i

odlican je samo ga preuredi , na praonu i neka ga peru, bice to dobro ulozen novac :cool:
 
Član
RE: '85 BMW E30 320i

AnDel je napisao(la):
odlican je samo ga preuredi , na praonu i neka ga peru, bice to dobro ulozen novac :cool:

:lol::lol: zamisli face kad bi im dovukao auto u takvom stanju, bilo bi im dosta ciscenja za jedan dan :lol:

jbg morao sam a koji si sretnik auto je za pozeliti :cool:
 
RE: '85 BMW E30 320i

hvala vam ljudi na komplimentima za autic, i nadam se da ce se to zavrsit sto prije...jebiga radim puno pa nemam vremena, a auto je kod covjeka u avliji 60km od mene, tako da mi se ne isplati cii svaki dan po sat il dva...to odem samo kad iamm cijeli slobodan dan...a takvih je rijetko...u svakom slucaju vremena ce bit od septembra a do tad kad ugrabim koji dan...

335i je napisao(la):
faya samo nastavi ,dobro je proso odakle si ga izvuko !!!!!!
malko truda rada vode i paste eto ga ko prije
sretno u daljim radovima
cujemo se momentalno nikako vremena za ista

ma ajd nadam se da ce bit vremena...de barem provjeri mi za cijene dijelova za tricu...pa da se dogvoorimo da mi posaljes, a ja ti pare saljem ako vec ti ne mozes doc...da mi je sto prije da ga zavrsim da ga mogu provozat ko cojk prije zime...a i necu da stoji kod cojka pred kucom, hocu da ga prijavim, jer u principu za sad imam kaufvertrag samo, i u principu on moze zasrat tu nesto ako hoce...ne vjerujem ja nista dok zulassungschein ne bude na moje ime :D
 
RE: '85 BMW E30 320i

corradoM je napisao(la):
Nemrin je napisao(la):
Razlog zasto je stajao zapusten ? potpuno je sve ispravno ?

mozda zbog naljepnice sa slovom A ispod gepeka :icon_smile:

pa i stojao je u austriji...:lol: a cojk propo finansijski, a i nije dobar u glavu zao mu prodat...i odna sve kupi drugo, kad dobije pare neke, a zao mu prodat staro...to je samo jedno od 10tak auta koja su bacena na otpad...sva bez hrdje...a eto bmw mi je nekako bio najljepsi pa sam ga uzeo sebi i odradio cojku to izvlacenje iz sikare 2 dana besplatno...on bi inace dobio za njega na otpadu 65eur/tona...a tezak je 1040kg...vako je mene trebo za dva dana rada platit 200tinjak eur a eto odradio sam u zamjenu za bengu...mislim da je i vise nego dobar potez s obzirom na stanje...


evo koga zanima a nije vidio...bilo je jos par auta koja nisam sliko...ima taj link sa FB...

http://www.bhtuning.com/labudica-t-60024.html
 
Član
RE: '85 BMW E30 320i

joj cuj ga sto prede uhhh kad se sve ocisti biti ce odlicna kockica :cool: svaka cast ;)
 
Član
RE: '85 BMW E30 320i

jedva cekam da BMW bude zavrsen,s obzirom kolko je stajao u odlicnom je stanju.Sretno sa ovim projektom ;)
 
Član
RE: '85 BMW E30 320i

Gdje je stajao i u kakvim uslovima on je kao fabrika!
Bolan operi ga, kako kga mozes gledati!:lol:
Benga super i vidi se daje masina zdrava, vidim sara na gumama kao nova, jesu li ispucale od stajanja?
 
Top