8. Rally Jahorina

8. Rally Jahorina

Član
Evo generalni plasman, od 15 takmicara samo 10 zavrsilo trku :)
10660210_554673901332936_8725864940392380620_n.jpg

Prvo troje u generali su fakat odlicno vozili i to se vidjelo i uz stazu. Ovaj 4-i sa Imprezom nije izgledao kao da forsira maksimalno, valjda jer su njegovi glavni konkurenti, Hota i Vrpcic odustali prije, pa je trebao samo zavrsiti trku da uzme prvo mjesto u generali BiH. Yugo sa atmosferskim 1.6 motorom (ako ima i toliko ccm) mu i nije bio neka konkurencija, Fiat Uno slozen za trke ubrzanja jos manje. Od njega se i nije ocekivalo previse, al licno sam ocekivao da bar na pravcu ide da valja, al on je cak i na pravcu pustao gas. Yugo sa 6-og mjesta ove godine je jako fino vozio, za razliku od prosle kad je bio bas spor. Od tri Clia Sport, dva su se raspala, a i ovaj treci je jedva isao, trokirajuci citavo vrijeme. Prosjecna brzina prvih 4 u generali 90+ km/h :) Uglavnom ko nije bio, nije ni propustio mnogo, imam par slicica, mozda postavim ak mi se dadne.
 
Član
Boki ako si mislio na posadu NIKITOVIĆ / TODOROVIĆ pod ovim atmosferski 1.6, to je jugo sa 1150ccm. Ovo ostalo si fino izvjestio, bolje i od ovo par medija sto su nesto kao napisali. Fkt tuzno i zalosno da se o koridama pise i prica, a o jedinoj trci na podrucju sarajeva u bilo kojoj disciplini osim SR-a skoro i da se ne govori. :(
 
Član
Pisem o BiH, mislio sam na Zivkovice, a ne znam koja mu je masina, al pise da je klasa H13, znam da su tu obicno atmosfere do 1600 ccm :)
 
Član
Ovog majmuna Gerha fakat zakonom treba zabraniti...Baca ljagu i pravi cirkus od dogadjaja koji je bio kultan i jako vazan dio istorije BiH/exYu automoto sporta... Neke stvari jednostavno treba ostaviti na miru i u lijepom sjecanju...
Neko pomenu koridu, a sta je ovo nego obicna korida ??? Presmijesno, fakat !
 
Top