'74 Kadett C - komentari

'74 Kadett C - komentari

Legend
ajmo drug , samo naprijed i cekamo prve test voznje javno :) bar jedan clipic postavi heheh :D

jesi zadovoljan kako je sve "ispalo" ?
 
pa eto poprilicno sam zadovoljan, s tim da fino stimanje i rad na elektronici i pripremi za nitro tek slijedi..
sutra montiram slikove pa cu probati jer na obicnim gumama prve tri brzine vise vremena provedem trudeci se odrzati ga pravo nego uzivajuci u ubrzanju :)

bice opsiran izvjestaj sa mnostvo slika u narednih par dana.. kad sve sredim vjerovatno cu do mostara na 'privatni test day' pa cu poslije izbaciti i koju snimku :)

ako je onaj motor bio dovoljan za 15.1, onda je ovaj taman tu negdje gdje sam ga i ocekivao.. ali eto, ubrzo ce se i vrijeme znati..
 
Član
Došao, vidio, provozao se u čudovištu, ostao oduševljen i još uvijek pod utiscima. Pravi muscle car. ;)
 
Član
Vidio auto na par SR-ova a i na OMVu u Doboju u prolazu (sad dal si ti vozio ili ne)ja bio s djevojkom jeo a ti na mob pricao zalio se da te ili upucala policija ili skljocnula kamera ne sjecam se bas!
 
Sta će donijeti sezona 2012. vidjet ćemo dal će Sarajevo dobiti novi rekord saznat ce se najvjerovatnije u sezoni 2012.
 
Top