7 malih debila pretukla dijete(kineza)

7 malih debila pretukla dijete(kineza)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Jbo mater koji debil moras biti da ovako nesto uradis. Haj pobit se sa coovjekom i kad padne gotovo je. Ali nastavit ovako udarati i ne sazalit se.... Ovo sve u zatvor treba da budu necije kucke mamu im ***** :icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
Evo ga.:D

http://www.worldstarhiphop.com/videos/video.php?v=wshhF2Xo2mpXl8eo3WXX

Nego, ovo je smiješno, tuku ga i on opet stoji na nogama i prima udarce.:lol:

Pičkice klasične, ne znaju ni istući čovjeka kako treba. Nisu mu ni njakalicu razbili pošteno, ma smiješno skroz.
 
Početnik
Pitao bi vas ja da vam neko dirne brata,rodjaka,sestru,rodicu ili slicno.Ja prvi bi ga razapeo da dirne mi nekog iz porodice i mladjeg.Jr izgleda da on i dobija batine radi toga sto je dirnuo nekog mladjeg koji je u rod sa jednim od ovih sedmorice.Velika vecina bi nas isto postupila isto,ja prvi. ;)
 
Član
Sarajlic je napisao(la):
Pitao bi vas ja da vam neko dirne brata,rodjaka,sestru,rodicu ili slicno.Ja prvi bi ga razapeo da dirne mi nekog iz porodice i mladjeg.Jr izgleda da on i dobija batine radi toga sto je dirnuo nekog mladjeg koji je u rod sa jednim od ovih sedmorice.Velika vecina bi nas isto postupila isto,ja prvi. ;)

meni ga vise nije toliko zao ako je on uradio slicno:icon_smile:
 
Početnik
haso je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
Pitao bi vas ja da vam neko dirne brata,rodjaka,sestru,rodicu ili slicno.Ja prvi bi ga razapeo da dirne mi nekog iz porodice i mladjeg.Jr izgleda da on i dobija batine radi toga sto je dirnuo nekog mladjeg koji je u rod sa jednim od ovih sedmorice.Velika vecina bi nas isto postupila isto,ja prvi. ;)

meni ga vise nije toliko zao ako je on uradio slicno:icon_smile:

Budimo realni,svako se ponasa zastitnicki prema svojoj porodici pogotovo prema mladjim clanovima.Momak od 22 godine mi je napao rodicu i probao je silovat,policija je odradila svoje i dobio je jebenu uslovnu kaznu od 2 godine,ali je zato od mene i od 3 prijatelja dobio tretman koji ce pamtiti do kraja zivota.Eno ga danas pametan i nema finije osobe u gradu.Sistem cesto zakaze,ali zato nikad nece zakazati ljubav prema porodici i vracanje milog za dragog.Nediraj mene o moje necu ni ja tebe ni tvoje.Opet ponavljam mozemo ih osudjivati ali velika vecina bi mu i gore priredila.
Nekazem da trebamo stvoriti divlji zapad od svijeta i zakona ali cesto neko nedobije onoliko koliko zasluzuje,znam dosta ovih kokosara i lopovcica koji se bave kradjom i sl,nijedan nije u zatvoru.Zasto?Zato sto nam je hebeno pravosdje u banani i nema mjesta za kriminalce,a i nemamo bas policiju za pohvalit.Zato su se kriminalci okurazili i rade svasta jer znaju da ce dobiti ili uslovno ili nista jer jednostavno nismo dovoljno uznapredovala drzava da sve kaznjavamo po propisu.Nazalost

Odo ja previse u off,ali za mene su ovakve stvari totalno opravdane i podrzavam ih,jer lako je bilo napasti manjeg od sebe i izivljavati se.Neka sada iskaze tu svoju snagu koju je pokazivao prema rodjaku ili rodici jednog od ovih sedmorice.Ako se nevaram akvo je objasnjenje bilo.


Evo objasnjenje:
The main guy attacking him at the end, him and his little cousin were jumped by the guy they are attacking and several other guys for no reason. This is revenge.
Taj sto ga mlave je napao jednog od ovih i rodjaka mu sa nekoliko likova bez razloga.Znaci priredili su mu isto sto je on njima ali sa jednom razlikom.Ovaj je to zasluzio,stoga momci samo udarajte
 
Član
Ne ide meni u glavu da ga oni tuku ovoliko i da on ustane kao da nista nije bilo. I sto je jos gore, oni ga tuku, a on ne vraca nikome... Kakva je logika, bez obzira koliko ih te napada, da se ne branis niti bjezis..? :icon_question:
 
Član
Sina je napisao(la):
Ne ide meni u glavu da ga oni tuku ovoliko i da on ustane kao da nista nije bilo. I sto je jos gore, oni ga tuku, a on ne vraca nikome... Kakva je logika, bez obzira koliko ih te napada, da se ne branis niti bjezis..? :icon_question:

Pičkica u duši.:D
 
Član
Posteno vraceno vjerovatno ;) svugdje ima tako tih siledzija dok ih je vise frajeri su i izivljavaju se na mladjim i slabijim al takvi glupani ne znaju da ima revans :icon_smile: ne treba dirat glavu i tako te dijelove tijela opasne po zivot a ovo ostalo udri do mile volje noge , ruke polomit nece vise garant :D
 
Član
haso je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
Pitao bi vas ja da vam neko dirne brata,rodjaka,sestru,rodicu ili slicno.Ja prvi bi ga razapeo da dirne mi nekog iz porodice i mladjeg.Jr izgleda da on i dobija batine radi toga sto je dirnuo nekog mladjeg koji je u rod sa jednim od ovih sedmorice.Velika vecina bi nas isto postupila isto,ja prvi. ;)

meni ga vise nije toliko zao ako je on uradio slicno:icon_smile:

Ni meni:cool:

sjecam se jedne anegdote kad sam dijete bio, odprilike kao ova djeca. uglavnom, pobijem se ja sa jednim i on u bijegu uzme kamencinu i pljus pravo u facu me zdrma.... isao da mi siju usnu, prenocio u bolnici. (razlog sto smo se pobili, opsovo mi sestru)

sta se desilo, nas 5 nakon par dana ga nafatamo... ovaj klip je mila majka:D
 
Član
ma ako je zasluzio nek su mu vratili, samo su debili sto su se snimali, zato ce sad oni zaglavit na sudovima, al i to je skola, drugi put ce pametnije ovo izvest.
 
Meni ovo licno djeluje kao prvi dio price a ne kao nastavak(revanche),jer po ovome sta ja vidim na video ovaj kinez i nije neki borac a i ne djeluje kao neko ko udara ili siluje slabije od sebe???
A odkud vi znate da je ovo osveta??Mozda zato sto je ovaj jedan nasilnik izjavio to tako???Kad bude video gdje mali kinez u engleskoj ugrozava engleze,onda cu u ovu politiku vjerovati...vise mi ovo lici na Americku verziju o demokratiji ;)

U slucaju da neko ima dokaze da je kinez krivac,ja stojim iza svoje prve izjave o nacinu kaznjavanja takvih,ali sam striktno protiv ovog 7 na 1 ... PREVISE MI PICKASTO ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top