7. INT. OPEL TUNING SHOW 2012, KARLOVAC

7. INT. OPEL TUNING SHOW 2012, KARLOVAC

Član
Kad već nisi datum napisao :p

"Opel Team Croatia organizira 7. međunarodni Opel Tuning Show koji će se održati od 01.-03.06.2012. u Karlovcu na prostoru ŠRC Korana.
Organizacija je na veliko u tijeku i očekuje Vas dosta noviteta u samom programu.
Više informacija očekujte kroz par dana, kada napravimo raspored događanja, kategorije natjecanja, pravila itd."

c/p: Opel Team Croatia


Idemo Dino i ja 99%, još ima puno vremena pa nije niko potvrdio zbog posla i sl... ali znat će se uskoro :)
 
Član
auuu podaleko skrozz,,ako bi isao sa jos 3 jarana onda bi se moglo organizovat,,a sam se zaputit se neisplati al nikako
 
Narode jos 21 dana do susreta , imali jos raje koja bi isla iz Bosne i okolice da mozemo svi zajedno aBd zapiciti , ajde neki ovkirni spisak da napravimo da vidimo imali ista od ovoga

1.Little Dragon
 
Član
Ja idem sad koji dan neznam nit znam s kim al glavno da se ide ,,,,,svojim autom nesmijem ni pomisljati preko granice:cool::cool: razlog samo 1;)
 
Član
ja sam nazalost na terenu jbg,,a volio bi otici,,jest da bi morao jos 4 tipa ubacit u auto pa da naspemo:Du svakom slucaju sretno ko god bude isao;)
 
Evo upravo usao u kucu , sanse nisi imao hehe bilo je par auto koji su sve pokupili ostalo nista specijalno , fin skup ko voli opijanja i ludovanja , ja se bas i nisam pronasao al eto sve u svemu lijepo je bilo . Pored toga sam popusio i kaznu od 500kuna sto me je malo sjebalo subotu navece al et , tesko da cu vise ici kod brace Hrvata jer su me neki ljudi negativno iznenadili, slike okacim dok se tusnem i dodjem sebi
 
Top