623WHP Wicked GT AUDI S4

623WHP Wicked GT AUDI S4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Haha, jao gledaj masine, audi je strava ( i uzas ).... A ovi sa youtuba, strahota, neznam na sta im ide ta snaga...
 
Pa nije bas to tako.Prvo sa 2jz-ijem smo pobili to da ih ima samo DVA,dalje sta je sa Viper i Vetta motorima,ok,jesu ogromni i jedan od njih dolazi iz kamiona,ali svejedno i njih ima dosta sa preko 2000 hp,dakle to je vec 5 motora,plus jednom davno sam naisao na klip bimmer neki je bio sa 1200 ks,ne sjecam se ni koji je ni za sta je pravljen,nista,samo se sjecam da je imao oko 1200 ks i da je dero neku Ferru na cesti.

ET toliko,pusa!:)
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Pa nije bas to tako.Prvo sa 2jz-ijem smo pobili to da ih ima samo DVA,dalje sta je sa Viper i Vetta motorima,ok,jesu ogromni i jedan od njih dolazi iz kamiona,ali svejedno i njih ima dosta sa preko 2000 hp,dakle to je vec 5 motora,plus jednom davno sam naisao na klip bimmer neki je bio sa 1200 ks,ne sjecam se ni koji je ni za sta je pravljen,nista,samo se sjecam da je imao oko 1200 ks i da je dero neku Ferru na cesti.

ET toliko,pusa!:)

Erol, sa tvorničkim blokom motora. Ne sa naknadno stavljanim, nije ih 5,10 il 50, nego 2 il 3 sa Toyotinim.
 
Član
BaXRS4 je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
Pa nije bas to tako.Prvo sa 2jz-ijem smo pobili to da ih ima samo DVA,dalje sta je sa Viper i Vetta motorima,ok,jesu ogromni i jedan od njih dolazi iz kamiona,ali svejedno i njih ima dosta sa preko 2000 hp,dakle to je vec 5 motora,plus jednom davno sam naisao na klip bimmer neki je bio sa 1200 ks,ne sjecam se ni koji je ni za sta je pravljen,nista,samo se sjecam da je imao oko 1200 ks i da je dero neku Ferru na cesti.

ET toliko,pusa!:)

Erol, sa tvorničkim blokom motora. Ne sa nakdnadno stavljanim, nije ih 5,10 il 50, nego 2 il 3 sa Toyotinim.

Eeee, da ide i cosworth YB motor 1000ks bez preinaka bloka, do 900ks je bez problema, a na vise ne traju klipovi, klipnjace, itd. tako dugo... ali ide :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top