6. VW Tuning Show, 6.-8. 6. 2008.

6. VW Tuning Show, 6.-8. 6. 2008.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
IMG_1518.jpg

[/quote]

bas si ljubomoran:lol::lol::lol::lol:hehehe


ovog ja znam drugovi smo sa plavim golf-om(duxi) a i ovog znam isto ali ono ne bas najbolje,njih dvojica su uvijek zajedno...ne rastaju se gotov nikada ali imaju dobre aute i bogme i tablice:lol::lol::lol::lol:
 
Član
Onaj tko nije bio,dok gleda ove slike moze samo da place (KO JA) i da ceka do sljedece godine.
Sve pohvale nasim momcima,kao i ostalim takmicarima,vidim da je organizacija bila do jaja na nivou.Nadam se da ce jednom i kod nas biti nesto slicno.
 
Član
Jao jao auta, pa fakat nemogu da vjerujem da ovako dobro mogu izgledati :)

Sve cestitke.

i btw moze l link do slika tih ostalih?
 
ma cazinjani su najaci sto se tice ovogg :) komsije su mi pa... heheee
samo neznam jer vama cazinjanima Nerko sve radi il ima jos kakvi radioni.... Nerko ima zlatne ruke Bogami,pa ovog narandzastog keca njegovog,obara sa nogu ;) a i zuco ovaj nije los...svaka cast nek ste im pokazali da bosanci znaju srediti masine..
 
Član
evo linkovi sa slikama sa vw showa, valjda nisam prekrsio nicija autorska prava :).
http://s283.photobucket.com/albums/kk312/golfijaner/VW%20Tuning%20Show%20Karlovac%202008/VW%20Tuning%20Show%20Karlovac%202008%20%202/?start=all
http://s286.photobucket.com/albums/ll94/Daniel_daMassa/6vwts/?start=all
 

JD.

Član
ovaj zuti golf je cirkus stvarno sa ovim baglama vratima :lol: ... steta unisti citavo auto sa tim...
 
Član
evo linka sa vw club croatia pre hebeno



http://www.vwclubcroatia.com/forums/index.php?showtopic=15184&hl=


malo je sporije jer ima pun k...... slika
 
Član
Svaka cast za momke iz BiH! Stvarno ni ja nisam znao da ovakvih auta ima u BiH, ovako kvalitetno uradjenih i u ovolikoj kolicini! Posebno ova narandjasta keca mi je zapala za oko!
 
Član
Passat 1.9 TDI je napisao(la):
ma cazinjani su najaci sto se tice ovogg :) komsije su mi pa... heheee
samo neznam jer vama cazinjanima Nerko sve radi il ima jos kakvi radioni.... Nerko ima zlatne ruke Bogami,pa ovog narandzastog keca njegovog,obara sa nogu ;) a i zuco ovaj nije los...svaka cast nek ste im pokazali da bosanci znaju srediti masine..

e ja nisam otisao zbog vremena,a i ne vozim vw-a pa sta cu :) kako cujem cazinjani pokupili 30-ak pehara :icon_biggrin: a ne radi u cazinu svima nerko,ima jos kod nas majstora sto to rade,onaj sto ima ŠIROKA :cool: :icon_biggrin: on isto radi dosta toga,cak mislim da je vise ovih auta uradio on,a dzeki radi sam :lol: RESPECT :D
 
Član
Moze l neko da napise tacne rezultate ili da mi da neki link na kojem to mogu vidjet. Unaprijed zahvalan :)
 
Član
eessoo eessoo eessoo eessoo

ttaallaa ttaallaa ttaallaa ttaallaa

:icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin:

NAJSTEJACIMANIJACI :icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin: ....

eso nece valjat ako se prestanes takmicit .... ako tebi vise nije do tog, de mi iznajmi keca kad je SR da idem ja s njim :) ....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top