6. VW Tuning Show, 6.-8. 6. 2008.

6. VW Tuning Show, 6.-8. 6. 2008.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ove godine, već od petka, pa do nedjelje, dakle od 6.-8. lipnja, na ŠRC Korana, u Karlovcu, održat će se 6. po redu VW Tuning Show.

Bogat program upotpunit će ovu trodnevnu manifestaciju.

Više informacija oko samog događaja, popratnih koncerata, ocjensko spretnosne vožnje, najava dolaska, prijava natjecanja, smještaja, možete naći na našoj novoj stranici:
http://www.vwtuningshow.com

Ukoliko se jave problemi s web obrascima za prijavu, budite slobodni javiti nam se na neki od mailova:
info@vwclubcroatia.com
miroslav@vwclubcroatia.com
zeljko@vwclubcroatia.com


Ostatak na LINKU
 
Član
rado bi dosao,mozda i dodjem ko ce znati al 400 km,a 570 do tuzle...jos slovencima platit autoput nesh mi se ne da :)
 
Član
lozite me ljudi moracu doch...a istrosio se na worthersee,jos slovenci papani uveli cestarinu to dodatnih 35 eur,elem 800km nema manje ispod 150-200 eur za put..
 
sad sam vidio momke iz cazina i pozz se sa njima krenuli u Karlovac... NEKIM JE SA SRECOM,a ja ako Bog da idem sutra... al kao posmatrac:)
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
lozite me ljudi moracu doch...a istrosio se na worthersee,jos slovenci papani uveli cestarinu to dodatnih 35 eur,elem 800km nema manje ispod 150-200 eur za put..



ajd dodji nemoj zajebavat
 
Član
nishta od mene,puklo crijevo u sistemu za hladjenje,tacnije napuklo,cekam do utorka dio...
lijep provod i ocekujemo slike od onih koji idu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top