--

--

Član
RE: biciklo tuning projekt :D

sajla za mjenjace i kocnice 1km,a nisam siguran za onu crnu gumu sto stiti sajlu i bolje bi se ta crna guma uklopila nego ova snjura od pegle :D.sve u svemu nije lose samo kacigu na glavu i lagano pedalanje
 
Član
RE: biciklo tuning projekt :D

Imam ja kilometar tih sajli i bužira u ostavi :D ovo sam navuko preko bužira uživo izgleda super ;)
 
Član
RE: biciklo tuning projekt :D

imam i ja takvog istog..full shimano oprema..prije 2sedmice komplet sve uradio...:cool: samo sto sa svog uradio na sportski fazon...ostalo mi jos neke nalje da napravim i gotov..Slikat cu ti pa da vidis kako izgleda,samo polako i nemoj zuriti sretno u radovima...
 
Član
RE: biciklo tuning projekt :D

tnx;)
obavezno postavi slike,rijetkost je vidjeti da neko uradi ovako biciklo većinom kad se pokvare završe u željezu,
danas sam odnio felugu kod druga koji ima servisza bicikla da je uradi sutra bi trebale biti i gume a pakne neznam
gdje da tražim jer imam one sporske kočnice
 
Administrator
RE: biciklo tuning projekt :D

ja sam prije radio bicikla... sve sam popravljao ispravljao felge i td, i imam u planu da ponovo radim svoje, da farbam, mijenjam dijelove, ali nikako da nadjem slobodnog vremena...
 
Član
RE: biciklo tuning projekt :D

i ja sam isto tako sam sve radio a sad od posla jedva nedeljom da uspijem nešto malo uraditi,
inače lijep hobi imam i sav alat za popravku bicikla,dosta djelova itd... al nemam ko ni ti slodobnog vremena
 
Administrator
RE: biciklo tuning projekt :D

za neke stvari ako hoces da je kako treba, treba imati dobre zivce, tipa ispravljanje felge, zamjena zubcanika gdje ima kamaru kuglica pa to valja sve posloziti ali ako se voli nije ni tesko...

najgore je to sto ti kazes da kad se vecini pokvari baci na otpad...
 
Top