5 vrata problem - VW Bora

5 vrata problem - VW Bora

Član
otkazala mi 5 vrata, ja mislio da je do motorica i nadjem kod nas na forumu DIY bas o tome. Kako god okrenem nema mi logike da motoric stane. Posto je par dana "steko" cas radi cas ne. Skopcam motoric na adapter od 12v kad on radi :)

Prekontrolisao djek od instalacije gdje se ukljucuje u motoric kad nema struje do njega nikako. Provjerim one spojeve na gepeku kuda prolazi instalacija i izgledaju uredu, poslije i osigurace i oni uredu!

Do cega jos moze biti?
 
nadji modul od centralne pa na njemu provjeri imal struje a moze biti i da ti je miš pojo instalaciju :lol:
 
Član
provjeri instalaciju gdje se savija kad otvaras i zatvaras gepek kod mog straog je isto to bilo pa vidi da nije i kod tebe ;)
 
Član
Gledao sam ali kod mene nije kao kod G4, nekad sam i sam pisao o tome LINK TEME
Kod mene je izolacija na zadnjem vratima dosta bolje rijesena. Puna guma oko zica sa plasticnik drzacem koji je vezan za nosac amortizera z.vrata. Znaci, jedino da isjecem gumu, samo tako mogu doci do zica :icon_mad:

sema911 je napisao(la):
zice prolaze sa obje strane.,., kada otvoris vrata i sigurno negdje puklaa
Ne, samo sa jedne strane, dacnije vozaceve strane ;)


ernadhusic je napisao(la):
nadji modul od centralne pa na njemu provjeri imal struje a moze biti i da ti je miš pojo instalaciju :lol:
To MTR najbolje zna, koliko me pamcenje sluzi on je kupio neku g4 sa misem u klimi :D
 
Nema modul samo za centralnu,vec on ima komfort-modul koji sve diriguje,koliko me pamet sluzi.....
Pokusaj da pregledas kako ti na kljuc zakljucaje gepek,mozda ti je onaj mikroprekidac otisao koji je tu da otkljucava kada koristis kljuc za otvaranje gepeka,jer ako on ne radi uskladjeno sa centralnom onda nece odkljucati da si pita...
Ja sam to kod sebe skroz ukinuo i sad samo mogu na daljinac otkljucavati gepek(i na "Trunk Button")
 
Top