5.Tuning Show Zenica 2016-Getway in Zenica vol.V-24.07.2016

5.Tuning Show Zenica 2016-Getway in Zenica vol.V-24.07.2016

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
I ja "jarane" radim dobra djela, počevši od svojih komšija pa do raznih humanitarnih akcija. Ni ja ne volim da me "neko" vidi od ljudi, samo je malo ružan potez napraviti nešto što je organizator napravio...

Samo kažem, želim svima da se ne nađu u situaciji da im je potrebna pomoć...
 
Član
I "jarane" ne pravimo svi dobra djela javno pa da nas jos i ekipa podrzava.

Ovdje ne pravi dobro djelo sam Billy, pravi ga svako ko je dao makar 5 feninga. Tebi i sličnim tebi je to malo teško objasniti.
Mogu pisati do sutra, mene ne zanima ni "Onaj gore" niti bilo ko drugi. Meni je bitno da nekome pomognem, ostali ne moraju znati za to, dovoljno je da ja znam da sam nekome pomogao.
 
Eh ako ti je samo to bitno onda radi, djeli koliko god mozes i ne pricaj nikome o tome jer onda ne radis zbog sebe nego zbog drugih. I ti ako imas sredstva da nesto poklonis jel tebi treba neko da te prosvjetli i ubjedzuje? Naravno da ne treba, dovoljno si pametan da sam skontas. Na ovu temu bi se moglo piskarati 12 dana, ja cu samo reci koliko god vas branilo Agica evo ja cu da branim Amela jer nista nije momak lose uradio. Dopustio je humanitarnu akciju, dopustio je da se najavi i sve da to bude kulturno i posteno odradjeno.
 
Član
Mnogi danas prave koridu od svega. Ne znam niti jednog od njih, ali gdje god sam na netu vidio da Bili nesto radi, pravio je show od toga. Mozda nema pogresnu namjeru, ali ima pogresan pristup (moje misljenje).
 
Član
Budimo realni, upravo taj show koji Agic pravi donosi vise novca za tu donaciju. Ni ja ne volim taj nastup sa "koride" ali ako cemo iskreno, vise novca ce se sakupiti na taj njegov nacin nego da se samo postavi kutija i ko ubaci ubaci...
Moje misljenje
 
Da ali tako natjeras ljude da oni rade nesto sto prvenstveno sami nisu imali zelju. Misljenja ima svakakvih, ja iskreno da ne idem dublje u ovo necu vise komentarisati jer sam vec u par navrata spomenuo da ne podrzavam nacin na koji se to sve radi. Ako ti se prave humanitarne organizacije i zelis biti govornik onda se spakuj svaki vikend, od grada do grada i sam organizuje evente takvog karaktera da to bude znaci primarna svar, a ne na vec oformljen i gotov event se samo privaljivati. Svakako je za dobrobit drugih al poznato je da je nas narod glup ali eto valjda nije slijep. Niko od nas ne zivi savrseno ali uvijek sam zahvalan dragom Allahu sto sam ziv i zdrav i cijenim to ali i mi imamo svoje probleme i taj event je jedino mjesto gdje covjek pobjegne od realnosti i druzi se, radi sto voli. Ja cu se drugacije psihicki spremiti i otici na humanitarnu organizaciju i maksimalno je podrzati i nikad mi nece biti zao dati ako treba i svoje zadnje pare sto imam u djepu, samo je najbitnije ja kad ih dam dajem od srca i halalim a to je po meni ogromna razlika.
 
Član
Mislite li vi da je ovoj djevojcici bitno dal je taj novac za njeno lijecenje skupljen na ovaj ili onaj nacin...
 
Ja mozda to gledam malo vise vjerski ali ne u tom smislu da vjerujem slijepo, fazon je u tome sto sam se par puta i opekao na tako nesto slicno i vjerujem da postoji veca tj visa sila. Njoj nije bitno jer vjerovatno niti zna niti je zanima tacnije u tom momentu to je zadnja stvar na koju ona treba da misli, ali opet ima ono ALI u koje ja vjerujem.
 
Član
Ma ja tebe apsolutno razumijem, ali poenta svih mojih postova u ovoj temi je taj krajnji cilj cijelog tog nazovimo show-a ili te halabuke koje Agic pravi, a to je ljudi moji HUMANITARNA AKCIJA za tu MALU DJEVOJCICU i nista vise.
Ponavljam po koji put, ni ja nisam za taj nacin skretanja pozornosti na sebe, ali morate se sloziti da to pali i da ima efekta.
Znaci bitan je zadnji cilj svega toga, a to je u ovom slucaju zivot jedne male princeze i ja cu to uvijek da podrzim
 
Svakako slazem se, opet kazem svako ima svoje misljenje i u nekim stavovima se razilazimo ali postujem. Ovako bi mogli do sabaha malo ja malo ti :D
 
Član
Udjem u temu da vidim sta se desava i nadjem ovo!!

Kome sta nije jasno neka samo pogleda kako vam Billy vadi pedeseticu po pedeseticu jjer je glavni dok ostali gledaju i aplaudiraju!!
Manite se ljudi budala, ja sam svoja misljenja o kojejajvim jutub senzacijama zadrzavao za sebe ali kako vidim nisam jedini koji vidi to "carevo odjelo"!
Bitno je da kamera sve zabiljezi i promovise!
Tacno mi se samo zivac digne na ovom forumu iako mi je dio zivota vec 8 godina!
 
Član
I neka mi neko kaze jel poenta Billyevog "showa" da nastanu ovakve rasprave ili da se nekome pomogne??
Ima ljudi koji to rade na dosta drugaciji nacin i dosta uspjesnije, a mozda se i ne zna za njih...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top