5.Tuning Show Zenica 2016-Getway in Zenica vol.V-24.07.2016

5.Tuning Show Zenica 2016-Getway in Zenica vol.V-24.07.2016

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Reklo mi je par ljudi koji su bili na showu u Zenici da tamo nije bilo ni 10 auta, dok nije došao Billy sa stotinjak auta u koloni.
 
Onda su ti ljudi kod ociju slijepi jer nije bilo mjesta da se parkiraju svi unutra pa je travnjak iza ograde bio krcat :) A imas i moj video to ti sve jasno govori.
 
Pa dobro realno i nije bilo puno auta,dok on nije dosao.Bas je stigla velika kolona,onaj s dvicom sto puca je bio najzesci :D
 
Pa dobro realno i nije bilo puno auta,dok on nije dosao.Bas je stigla velika kolona,onaj s dvicom sto puca je bio najzesci :D

Taj sto puca je isao na zivce skoro svima na eventu jer je bio strasno dosadan i naporan s tim turiranjem i pucanjem, hajde 2 minute turirat ok, ali on se dovezao toga svo vrijeme dok su bili tu, popizdio narod vise.
 
Jest bas,mene je glava zabolila,ono je gore nego kalas...
@Little Dragon
Prije bi rekao da je doslo 100tinjak auta jos,jer je bas ogromna kolona bila.Vecina ljudi koji zivi niz Bosnu su dosli s njim u koloni usput,nakupilo se.
 
Ono auta sto je otislo sa eventa je bilo 20tak a to sto su dosli usput to je drugo, 100 auta nije mala cifra znas ti kolika je to kolona. Ali eto o gluposti piskaramo, bitno je da je bilo finih auta i dobra ekipa ostalo je sve nebitno.
 
Pa govorim o onim sto su dosli,ne znam za one sto su otisli.Znam vrlo dobro,ako si bio kad su dolazili vidio si i sam da tu ima sigurno daleko vise od 20 auta.Parking je bio skoro prazan dok ta kolona nije stigla. SR je zakon,zaebi style :D
 
Član
Dragon je rekao malo opsirnije sve sto sam i ja mislio napisat, niko nije branio postavit kutiju na razglas reci par rijeci ali drzati show od pola sata-sat za nesto sto nije u programu od organizatora hmm...

OPET KAZEM da nemam nista protiv humanitarnih akcija itd i ISTO TAKO DA AMEL NIJE IMAO ZLE NAMJERE al morate malo gledat i iz drugog ugla situaciju...
Lp
 
Član
Čekajte malo, neko je napisao sve se vrti oko BILLY-JA. Ajde jarane ti napravi neko dobro djelo pa da te pordržimo...
NIŠTA NE MOŽE BITI VAŽNIJE OD LJUDSKOG ŽIVOTA!!! KO GOD MISLI DRUGAČIJE, NIJE ČOVJEK. Čak je i "viša sila" pokazala kakvi su ljudi koji.... hmmm...

Samo se postavite u položaj porodice za koju je trebalo sakupljati pomoć, suze same teku...
 
Član
I još da dodam, nekome pola sata može značiti život!!! A ko kaže da mu je komad lima važniji od života, preporučujem da se sam "hiti" sa najviše zgrade ili posjeti najbližu psihijatrijsku ustanovu!!!
 
Član
Negdje sam procitao izmedju ostalog "..ali je za vas bolje kada milostinju dajete tajno, da niko ne vidi".

Znaci, ako je toliko merhametli neka ne ulupa 20 hiljada u auto nego neka podijeli, brate mili, kupuje felge od par hiljada maraka a za te pare moze da nahrani stotine ljudi..al' on to i kad bi uradio snimao bi svaki zalogaj koji bi oni pojeli i stavio na youtube.

Billy je seljacina, iste takve fanove je skupio, a uvijek me podsjeti na jedan od predznaka sudnjega dana gdje kaze "kada budala postane poznata". Mislim, jedan je od mnogih.

Otkuda da on ima veca prava od organizatora eventa (btw i ne poznajem ga)?

Sadaka je dobrovoljna i mozes i imas je kome dati u svaka doba, ne moras cekati neko okupljanje ljubitelja automobila. A kamo srece da nemamo kome dati sadaku.
 
Član
Čekajte malo, neko je napisao sve se vrti oko BILLY-JA. Ajde jarane ti napravi neko dobro djelo pa da te pordržimo...
NIŠTA NE MOŽE BITI VAŽNIJE OD LJUDSKOG ŽIVOTA!!! KO GOD MISLI DRUGAČIJE, NIJE ČOVJEK. Čak je i "viša sila" pokazala kakvi su ljudi koji.... hmmm...

Samo se postavite u položaj porodice za koju je trebalo sakupljati pomoć, suze same teku...

I "jarane" ne pravimo svi dobra djela javno pa da nas jos i ekipa podrzava.
 
Tako je Alene, i sad bi i ja bio kao i oni da ovde pocnem pisati kome sam i sta dao ali ja to necu uraditi! Moj je post jasan i ne moram se nikome dokazivati bitno je da ONAJ gore zna i da ja znam i da sam to halalio i naravno da je od srca. A ono s cim se mi moramo pomoriti i mislim da svaka razumna osoba to zna jeste da niko nije toliko mocan da spasi sve ljude na ovom svjetu. Tako da sto kaze Alen niko ti ne treba soliti pamet po pola sata- sat kome i gdje da das jer ako imas namjeru i zelis pomoci to se lako onda i nadje.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top