5.Tuning Show Zenica 2016-Getway in Zenica vol.V-24.07.2016

5.Tuning Show Zenica 2016-Getway in Zenica vol.V-24.07.2016

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
I ove godine, 5-i po redu, >>>Tuning Show<<< "Getaway in Zenica"

Prijave:

08.00-11.00 prijave takmicara + 1h za one koji kasne znaci do 12.00 h
12.00-16.00 kvalifikacije za dB drag i takmicenje
12.00-16.30 ocjenjivanje styling
17.00 proglasenje pobjednika i dodjela pehara

Cijene ulaza :
-Posjetioci ................ 2 KM
-Auto (ne takmičar) ..... 5 KM
-Takmičari ............... 25 KM (Kotizacija, Vozač + Hrana i Piće)

Prvi Takmičar ne placa Kotizaciju + GRATIS Hrana + Piće

NAPOMENA:

-Sva vozila koja će biti na Style takmičenju treba da budu uredna(oprana i usisana) u suprotnom neće im biti dozvoljeno takmičenje ili će biti izmještena na stranu.

-Okretanje s vozilom, paljenje guma bez dozvole od strane organizatora biti će sankcionisano na licu mjesta, te slijedi izbačenje sa samog događaja.

-Prodaja naljepnica (stickera), majica, reklamni standovi klubova,firmi i sl. treba da se prijavi organizatoru najkasnije 7 dana prije EVENTA, u suprotnom nece istima biti dozvoljeno izlaganja. Problem moze biti prsotor pa se zato ovo napominje...

Staro mjesto, novo druženje, nova poznanstva!!!

Svi ste dobro dosli!!!
 
Član
Molim Vas da mi riječima opišete ko je "amel", ne treba njegova slika niti podaci. Trebaju nam samo njegove "karakterne" osobine da znamo kakvi ne trebamo biti!!! A BILLY ŽELIM TI SVU SREĆU OVOG SVIJETA, KRALJ SI!!!
 
Član
Molim Vas da mi riječima opišete ko je "amel", ne treba njegova slika niti podaci. Trebaju nam samo njegove "karakterne" osobine da znamo kakvi ne trebamo biti!!! A BILLY ŽELIM TI SVU SREĆU OVOG SVIJETA, KRALJ SI!!!
Amel je jedan od organizatora eventa i znaci kao organizator IMA PUNO PRAVO da odluci sta ce biti na eventu a sta ne...

DA SE RAZUMIJEMO nemam nista protiv humanitarnih akcija itd, al sve treba da ima svoje vrijeme, mjesto kao i najava odnosno dogovor sa organizatorom PRIJE eventa sta se moze a sta ne...
U zadnje vrijeme imam osjecaj da tuning/styling eventi prelaze samo u humanitarne akcije a naglasak na auta i slicnu tematiku padaju u drugi plan...
 
Član
Sve to stoji Kile sto si rekao da treba i najaviti i dogovoriti sa organizatorom i to da amel (namjerno pisem malo slovo od imena) ima pravo da zabrani ili ne dopusti da se odrzi ta humanitarna akcija, ali brate moj znaci li tebi ili svim ostalim koji su bili na eventu, tih 5 min. vaseg veremena, koliko je potrebno da se to odradi,vise nego citav zivot te djevojcice za koju su se skupljale te pare
 
Član
I ne slazem se sa tobom da jedna humanitarna akcija koja traje 5 min. moze baciti u drugi plan neki event koji traje cijeli dan i zbog cega su ucesnici i posjetioci prvobitno i dosli
 
Da je to 5 minuta brate pa hajde, to je pola sata tjeranja naroda da da nesto sto nije namjenio. Znaci ti ako iskreno zelis pomoci i dati nekome ti ces to uraditi i bez nekih Oaza, Pomozi.ba i slicnih organizacija. Slazem se da treba apelovati ljude da postoje takve stvari tj. da ima bolesna curica i sl. ali ja nikad necu biti ZA da se ide sa kamerama i ljudima u glavu uperi ista zbog necije druge promocije. Sve to moze na jedan kulturan nacin da se uradi, da se postavi kutija za donaciju i da se u zaru eventa na mikrofon najavi o cemu se radi. Znaci recimo: "danas skupljamo novac za djevojckicu koja boluje od toga i toga, potrebno joj je toliko i toliko, ko je u mogucnosti da da od sebe koliko moze imate kutiju na ulazu" i hvala ljepo i prijatno. A ne neko tjeranje naroda "ne morate popit sok, ne morate veceras izaci, ajde budite ljudi i sl" Ja sam odgojen tako da treba pomagati kada god mozes, koliko god mozes i da to bude od srca i nikada ne govoriti o tome i hvaliti se. Inace u te stvari necu da se mjesam, svakom na njegovu dusu neka ide sta radi ali mislim da bespotrebno osudzujete Amela i njegov tim i organizaciju.
 
Član
Naravno da ne treba ljude tjerati tako sto ce ici okolo sa kamerom i snimati ko je dao a ko nije. I po meni to nije u redu. Ali kao sto ti dragon kazes, postavi kutiju i na razglas objaviti recimo danas skupljamo za to i to, ko hoce i moze, imate kutiju i mjesto za donaciju pa izvolite. Na to sam i mislio, 5 minuta i gotovo.
 
Da ali doticni to nije trazio, trazio je da pravi svoj show kao i uvijek i kao sto je i napravio van manifestacije. Nisam neko ko ogovara preko interneta nekoga, ja inace svima kazem kroz razmjenu misljenja i konstatacije da po meni to nije to i tako ce i ostati. Ako ja grijesim dusu nek ide na mene onda.
 
Ma ajde svakako nam je tuning scena propala.Nigdje tuninga,samo poneki styling car i to sto imamo je par dobro odradjenih auta i nista vise,ostalo srednja zalost.
 
Jeb ga ne treba sada dici ruke zato sto vecina to vise ne "fura". Kod nas imaju periodi za sve, sad su svi bilderi i personalni treneri :D A ja to nikad nisam radio zbog drugih nego zbog sebe i uvijek cu i naravno zbog dobre raje koje i dan danas ima.
 
Član
Billy mi ide na onu stvar otkako se pojavio na ovoj sceni...uvijek mora sve da se vrti oko njega, i te njegove humanitarne akcije kroz koje sebe promovise, zavali se u onaj kauc i laprda bezveze, cak je i bubreg obecao dati nekoj djevojci, sta bi od toga?
 
Član
Da je to 5 minuta brate pa hajde, to je pola sata tjeranja naroda da da nesto sto nije namjenio. Znaci ti ako iskreno zelis pomoci i dati nekome ti ces to uraditi i bez nekih Oaza, Pomozi.ba i slicnih organizacija. Slazem se da treba apelovati ljude da postoje takve stvari tj. da ima bolesna curica i sl. ali ja nikad necu biti ZA da se ide sa kamerama i ljudima u glavu uperi ista zbog necije druge promocije. Sve to moze na jedan kulturan nacin da se uradi, da se postavi kutija za donaciju i da se u zaru eventa na mikrofon najavi o cemu se radi. Znaci recimo: "danas skupljamo novac za djevojckicu koja boluje od toga i toga, potrebno joj je toliko i toliko, ko je u mogucnosti da da od sebe koliko moze imate kutiju na ulazu" i hvala ljepo i prijatno. A ne neko tjeranje naroda "ne morate popit sok, ne morate veceras izaci, ajde budite ljudi i sl" Ja sam odgojen tako da treba pomagati kada god mozes, koliko god mozes i da to bude od srca i nikada ne govoriti o tome i hvaliti se. Inace u te stvari necu da se mjesam, svakom na njegovu dusu neka ide sta radi ali mislim da bespotrebno osudzujete Amela i njegov tim i organizaciju.
Potpis k'o kuća
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top