5.1 zvučnici

5.1 zvučnici

Član
Treba mi samo par riječi od ljudi koji imaju 5.1 sistem neki kvalitetniji. Do sad sam se susretao sa raznim sistemima i što se tiče dizajna, kvaliteta i cijene, postoji li išta bolje od ovoga:

genius-big.jpg


Ove zvučnike mogu nabaviti za nekih 80-ak Eura i kad bude sledeća plata, najvjerovatnije ih uzimam, ali interesuje me ima li šta da je povoljnije i kvalitetnije od ovoga?
PS. Znam da ima i kvalitetnijih i boljih, ali ima li za 80 do 90 Eura, jer više od toga ne dam?
 
Član
ko proizvodi koja jacina
Ako si blizu sa pokazem/poslusas razliku izmedju sony i nekog no name jest sony dva tri puta jacii al al opet
 
Član
logitech-x-540-speakers.jpg


ove gore genius ne bi kupovao . Logitech je vrh vjeruj meni . Negdje sam gledao po 150 km imaju + ljepsi su 10000X
 
Član
Slazem se sa serialgf, ako vec mislis da dajes toliko para, nista drugo nego Logitech, neces se pokajati sigurno ;)

1002-1290-large.jpg


310-431-large.jpg


A evo ti i linkovi koliko kostaju ovdje, vjerujem da je cijena manje/vise tu negdje i u BL

http://ingel.ba/ingelshop/product.php?id_product=1002

http://ingel.ba/ingelshop/product.php?id_product=310
 
Legend
nisam slusao taj sistem , djeluje mi dosta kvalitetno , ali ako cemo na brand gledati , u tom cjenovnom rangu je logitech sigurna kupnja jer je provjereno dobar zvuk .....

kod mene je ovakav Sony sistem , kvalitet zvuka vrhunski , jacinom strahota dobro i nemozes ga porediti s genius i logitech navedenim sistemima.... skuplje je placeno ali polovno nebi trebalo biti nesto previse ....
..... kod mene je ovakav sistem ....

1332319441_331609447_1-Sony-DAVDZ860W-1000W-51-Home-Theatre-Kit-With-rear-wireless-tall-speakersDVD-Player-Feat-Greater-Kailash.jpg




EDIT:

evo upravo sam ti nasao slicno , mozda cak i isti djavo , ovo je super cijena , novo je oko 450KM

a ovo ti je 200KM nemoras nesto pretjerano nadoplatiti nego sto si naveo a neces se sigurno pokajati !!

link :

http://www.pik.ba/artikal/3048629/kucno-kino-sony-/
 
Član
Ja sam imao Geniusove 5.1 .malo novije od ovih gore sa slike,digitalni,i prezadovoljan,a novi su ovde oko 170km ;)
 
Član
Logitech koliko vidim, slabiji od ovih?
Jesu li i ovi od drveta ili ima i plastike?
Snaga mi je vrlo bitna, a za ove pouzdano znam da su dosta jaki.
Ne znam zašto da ne gledam Genius, ovih zvučnika sam se stvarno nagledao na sve strane, nekoliko prijatelja ih ima i još niko nije našao manu? Prave se već 10 godina, zar to nije dovoljan dokaz kvaliteta? Logitech je malo jači sa cijenom, samo me interesuje koliko bi koštao da je iste snage kao Genius? Ako je skuplji mnogo, to odmah otpada, ne bacaju mi se pare bzvz, da ih imam, uzeo bih BOSE, ali nemam.;)
 
Član
Ne mogu da vjerujem da ove plasticne kutije stavljate kao bolju opciju od drvene kutuje.Znaci ovaj prvi sistem je ubjedljivo najbolji.Zvucnik kao zvucnik u ovoj klasi je svaki isti, nit ih proizvodi logitec nit genius.Drvena kutija je najakusticnija tako da su ovi prvi najbolji.Samo ako hoces da ti to bude 5.1 sistem, moraces kupiti i zvucnu karticu 5.1. jer na obicnu stereo karticu, ces imati i obicni dvokanalni stereo sistem.
 
Član
E samo onda da to dobro spojis, imaces jako ljep zvuk.Ne razmisljaj se, ovakve zvucnike za te pare tesko gdje jos mozes naci.Ako ti kazem da moj jedan studijski zvucnik kosta 450KM a nije puno veci od ovog, neces mi vjerovati.Ali to su neke nijanse koje prave male razlike u performansama a ogromne u cijeni.Ovo je skroz solidno za kucnu upotrebu.Sretno.
 
Član
Kod mene su sad takvi Genius, ekstra zvucnici znaci vrhunski rade :)


Prije nji' sam imo ove logitech ako ces iskreno Genius ima bolji zvuk i čistiji, nećeš se pokajati ako uzmeš ;)


Al' opet kažem nisu ni ovi loši http://ingel.ba/ingelshop/product.php?id_product=310
 
Član
Ja imam Logitechove X530. Placeni oko 550kn. Dan danas vrh 5.1 sistema su Logitechovi Z5500. Ako ih igdje nadjes nove. Jeste da kostaju para i para, ali trazio si vrh.

31115626-2-440-overview-1.gif


Da se razumijemo, ja sam jako zadovoljan sa svojim X530. Odlican zvuk, bass takodjer. Cijela kuca odzvanja kad ih pojacam do kraja. Jos su spojeni na laptop preko banane, sta bi tek bilo da imam kvalitetnu zvucnu karticu.
 
Član
Imam ti ja te Genius . . . prije njih imao Logitech . . .
razlika u cijeni bila minimalnaa meni ljepsi zvuk na ovim genius

moja preporuka Genius
 
Top