406

406

Član
I eto...nisam mogo da odolim...mnogo su mi se svidjali...Od druga Ivice. 8 x 18 . Kako cu ih namontirati? Ne pitajte, ni ja ne znam...ali hocu, da znate...

fo15sn.jpg


2ject3c.jpg


2lb16rn.jpg


:icon_question:
 
Član
Odlican , reci mi kako se skidaju lajsne sa vrata , ja svoje presvuko na latici i ispod volana i pepeljaru , ove nisam uspio skinut pozzz...
 
Član
VR6 12V je napisao(la):
Odlican , reci mi kako se skidaju lajsne sa vrata , ja svoje presvuko na latici i ispod volana i pepeljaru , ove nisam uspio skinut pozzz...

Skidas prvo kompletan tapacirung sa vrata, pa tek onda stolariju sa njega...a onda polako cupas... :D

DJ_M4rko je napisao(la):
EXtra extra sve pohvale felge su odlicne:cool:

Od felgi se odustalo zbog nedostatka finansija i neizvjesnog ishoda...ostaju ove, samo ce mjenjati boju, ici ce u grafit, ali tek na zimu kad ih skinem...
 
Član
Pozdrav! Volio bi da cujem vase komentare! Crno ili sivo? Hvala

euq63l.jpg


Felge 17 i 18 su na prodaju...
 
Član
prva kombinacija mi je totalno zanimljiva, mada ni u sivoj varijanti neces pogrijesit
mada mozda da razmislis o ovako nekoj tamnijoj nijansi, ne mora biti crna, nesto malo svjetlije,vjerujem da bi bilo isto jako zanimljivo;)
 
Član
kakve su ovo prerade na autu...gdje je extreMNI tuning...ovo ne podrzavam...neke falcare moraju na njega...nista ovo... zivio :D
 
Član
ArminM je napisao(la):
prva kombinacija mi je totalno zanimljiva, mada ni u sivoj varijanti neces pogrijesit
mada mozda da razmislis o ovako nekoj tamnijoj nijansi, ne mora biti crna, nesto malo svjetlije,vjerujem da bi bilo isto jako zanimljivo;)

ima kao neka tamno siva boja.. meni je perverzija :icon_biggrin:
 
Top