402m = NSX-R, EVO7, IMPREZA STI, RS4, Cadillac CTS, 997 Turbo.1, Corvette Z06, 512TR, Gallardo

402m = NSX-R, EVO7, IMPREZA STI, RS4, Cadillac CTS, 997 Turbo.1, Corvette Z06, 512TR, Gallardo

Mene je najviše iznenadio Lancer EVO , nema šanse sa deklariranih 280KS postići to vrijeme na 402m, bez obzira na idealnu trakciju pri startu. 350KS je donja granica.
Pogrešno sam stavio u naslovu EVO7, noviji je u pitanju :)
 
Član
ma brate ima ovdje dosta fula, jbg galardo haman najsporiji, a frajer zaspao na startu :p RS4 šaltaju na 7000 rpm a taj auto vrti do 8500 a startaju ko sa civarama...
 
Vidi se da je Gallardo puno brži od 512TR ali je vozač imao užasan start. M6 pretežak, 500+ KS premalo za pobjedu :)
 
Član
Impreza , Lancer i NSX imaju "280" konjskih snaga , samo zbog JDM restrikcija , u stvarnosti je to puuuno više od 280KS...
Kao što je Skyline GT-R je imao 280KS , al kad bi se lagali...
 
Član
Impreza , Lancer i NSX imaju "280" konjskih snaga , samo zbog JDM restrikcija , u stvarnosti je to puuuno više od 280KS...
Kao što je Skyline GT-R je imao 280KS , al kad bi se lagali...

sto bi rekli dzentlmenski dogovor koj je fia wrc prepisala,., ali ta auta (kao sto sada radi audi) moraju imat na svakoj tacki u japanu 280ps, bez obzira na nadmorsku,. pa se cesto omakne da imaju vise
 
To je već posebna priča, jer 512 TR (1992-1994.) ima skoro iste karakteristike kao i njedov deda 365 BB iz 77. samo sa više konja. :)
EVO je svakom generacijom bio tehnički napredniji. Ipak, da su usporedili 599 GTB koji je suvremenik onog Lancera iz videa i izravni nasljednik 512TR-a, rezultati bi bili potpuno drukčiji.
 
Bilo nekad :D Nakon toga Evo je postao sporiji, a Ferrariji su znatno ubrzali :)
A da je EVO para koliko je i taj Ferarri žderao bi ga, mislim malo zeze, ipak ja sam veliki fan 9-ke, čisto jer je pristupačan manje više običnim ljudima i tehničke karekteristike su mu impresivne za daily car, svake godine provozam EVO od jednog vozača iz Poljske i drečim poslije toga...
 
Top