402 streetrace Banja Luka... + slike i video

402 streetrace Banja Luka... + slike i video

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
2.Banjaluka Streetrace a 7.trka 402streetrace 2007 racing season održava se na prošlogodišnjoj lokaciji- Aerodrom Mahovljani 08.09.2007 godine. Ovo je tema posvećena tom eventu i ovdje ćete moći čitati sve relevantne informacije.
http://www.srcbl.com/forum/showthread.php?tid=524
 
Član
RE: 402 streetrace Banja Luka

Prosle godine je organizacija bila super, nadam se da ce i ove godine.. Ja 99% necu moci voziti :icon_cry::icon_cry: , nadam se da cu doci navijati..
 
Član
RE: 402 streetrace Banja Luka

Ja cesto odem tamo (zena mi je iz Banjaluke) pa reko ako ide jos neko da i ja vidim to...
Nikad nisam tako nesto uzivo gledao :)
 
Član
RE: 402 streetrace Banja Luka

Neuro je napisao(la):
Ja cesto odem tamo (zena mi je iz Banjaluke) pa reko ako ide jos neko da i ja vidim to...
Nikad nisam tako nesto uzivo gledao :)

Dodji obavezno, ne znas sta propustas;)
 
Član
RE: 402 streetrace Banja Luka

Do tad će mi auto biti gotovo akobogda InsAllah pa eto nadam se da će mi direktorica dati slobodnu subotu.
I Urbanstyle se prijavio sa mnom (pošto sjedimo u istoj kancelariji).
 
Član
RE: 402 streetrace Banja Luka

Doci cu :)
Dosao bi ja i na okupljanje al nikao da mi stignu farovi i stopke, a truba mi da da dodjem dok ih ne postavim :)
Koliko to dugo traje i jel bude puno ljudi?
 
Putovanja.ba
Administrator
RE: 402 streetrace Banja Luka

Neuro je napisao(la):
Doci cu :)
Dosao bi ja i na okupljanje al nikao da mi stignu farovi i stopke, a truba mi da da dodjem dok ih ne postavim :)
Koliko to dugo traje i jel bude puno ljudi?

Dodji ba na okupljanje, svakako necemo sa stopama i farovima pricat se i druzit nego sa tobom, a ovo kad dodje dodje.

Dottore sretno u organizaciji, nadamo se da ce neko iz AMK Carbon doci na race.
 
Član
RE: 402 streetrace Banja Luka

E moj Fele da znas posto su farovi i stope... ja ocekujem i da pricaju :)
 
Član
RE: 402 streetrace Banja Luka

402 Street Race Banja Luka - 2 dana!

Sukladno velikom intreresu natjecatelja i pokrovitelja, nositelj "402 Street Race" licence, SRC Banja Luka je u dogovoru s OO "402 Street Race" donjeo odluku da se najavljeni jednodnevni event promijeni u dvodnevni.

Prema najavama organizatora, u Banja Luci nas 08. i 09.09.2007. očekuje još jedan spektakularan 402 Street Race vikend.
 
Član
RE: 402 streetrace Banja Luka

_Adnan_ je napisao(la):
402 Street Race Banja Luka - 2 dana!

Sukladno velikom intreresu natjecatelja i pokrovitelja, nositelj "402 Street Race" licence, SRC Banja Luka je u dogovoru s OO "402 Street Race" donjeo odluku da se najavljeni jednodnevni event promijeni u dvodnevni.

Prema najavama organizatora, u Banja Luci nas 08. i 09.09.2007. očekuje još jedan spektakularan 402 Street Race vikend.

Moze li neko dati malo vise info na ovo, kako je zamisljeno, dali se boduje svaki dan posebno i tako te stvari... Blizi se vikend a slabo smo informisani.

Unaprijed Hvala
 
Početnik
RE: 402 streetrace Banja Luka

osim toga, hoce li biti uopste event-a posto najavljuju kisu ???
 
Član
RE: 402 streetrace Banja Luka

Ehej, sav info imate na www.srcbl.com/forum :) a ide sve po planu, Dbdrag je u subotu a Style nedelja :)

VWilkomen :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top