402 Street Race Živinice 2009

402 Street Race Živinice 2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Hoće li iz Sarajeva biti organizovan kakav grupni odlazak, mislim da se raja okupi i krene ?
 
joj ljudi i ja sam za da se trka odrzi,al brate mili ako nam zapada cijeli dan bit ce sranje.Hmm,ne znam,nisam pametan.Ja dolazim no matter what,al ipak...

Nego zna li se za sigurno da je iduce nedjelje u brckom?
 
Član
dina je napisao(la):
Trka nije otkazana, niti ce biti otkazana :)
cuj dina vec dva dana,pregledavam sve moguce prognoze!ujedno ovdje u mome gradu se odrzava i moto manifestacija koja je dva puta veca od race koji ce se organizirat u zivinica!pa organizatori nisu htjeli riskirat da ima sve propadne!evo i dokaza!
maloprije sam to usliko!sta ako dodemo djabe!hoces nam ti vratiti novce koje smo uzalud potrosili?nemojte silit ak neide! ja sam za race uvjek!
niti jedan meet niti jedan race prosle godine nisam propustio bio sam na 90% susreta u BiH.to mogu potvrdit i odredeni clanovi foruma!sagledajte vremenske prognoze!jednom nas mozete zjbt i vise ne!
 
Član
Ja mislim da bi taj rizik svako za sebe trebao prihvatit... Kisa je visa sila, i niko nece biti kriv ako ona padne... a ako se ne odrzi ko ce dati izgubljene pare organizatorima koji su to vec duze pripremali..?:icon_question:
 
Legend
dragane pa neces krivit ljude ako padne kisa, sta ti mislis da se race moze organizovat u 2 dana ?
E NE MOZE !
znaci ja vjerujem da su ljudi vec tamo , i da rade, tako da 2 dana prije racea ne mozes nista uradit, i ako padne kisa , BOze moj, druzit cemo se po kisi, opet kazem nek bude druzenje, pa tek onda race, uzimanje nagrada, izbacivanje flustracija (da se ne trka po ulicama) i slicno..

stoga, da snijeg pada, eto mene u zivinice (ako uspijem samo da se dokotrljam na ljetnim gumama) :D
 
Član
bas si smjesan dragane,dodji ako zelis ako nezelis nemoj i eto:D
ustanes fino u nedelju,nazoves nekog iz TZ i pitas kakvo je vrijeme i eto,a ne imas jos 2 dana do nedelje......kolko ces li jos puta napisat da je sve ovo skupo ako bude padala:icon_question::lol::123:
 
Član
ako bude kisa padala... uvijek ima... mjesta... gdje cemo svi popiti pivo/sok malo se druziti i to je to... :D
 
Član
bice lose vrijeme skroz.. bolje odgodite... nece biti publike, sranje ce ispasti od ovoga.. sta fali pomjeriti za 7 dana
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top