402 Street Race Živinice 2009

402 Street Race Živinice 2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
a jmbu pa nije ovo zezancija!treba znat jel se odgada ili ne!recimo ja imam 150 km da dodem!i sva moja ekipa!sta jel trebamo svi da dodemo da bi nam netko rekao e jeb ga dosli ste ali eto vidite da pada kisa odgada se!to bi bilo jednom i nikad vise!mislim da sve treba pomno sagledat i odradit!nedozvolit da ljudi djaba dodju!nije rjesenje ak sipi pa malo pada malo ne da se mrcvari da se ceka da se osusi pista i tako te cake!
sve treba biti 5!!!!!
netreba pustit ljude da djabe dodju bez obzira koliko to bilo udaljeno nitkom ne raste novac na grani!to se treba znati!jednostavno mislim netreba uopce odrzati race ak ce ikako taj dan padati kisa ili ako je javljaju za nedjelju nek se pomakne za jedan tjedan!ja sam osobno imao iskustvo u banja luci,dosli i ajte kuci nema race-a!kisilo stalno!dodite sutra a,sve ono bit ce odrzat ce se sve 5!pa stani malo nisam ja veslo siso!ujedno ak se i odgodi raceri ce imati vremena da sloze jos detaljno motore tako i styleri i brpavci!pa da se to uprilici sve jednom nezaboravnom manifestacijom kao niti jedne godine!;)
 

sUx

Član
dragan je napisao(la):
a jmbu pa nije ovo zezancija!treba znat jel se odgada ili ne!recimo ja imam 150 km da dodem!i sva moja ekipa!sta jel trebamo svi da dodemo da bi nam netko rekao e jeb ga dosli ste ali eto vidite da pada kisa odgada se!to bi bilo jednom i nikad vise!mislim da sve treba pomno sagledat i odradit!nedozvolit da ljudi djaba dodju!nije rjesenje ak sipi pa malo pada malo ne da se mrcvari da se ceka da se osusi pista i tako te cake!
sve treba biti 5!!!!!
netreba pustit ljude da djabe dodju bez obzira koliko to bilo udaljeno nitkom ne raste novac na grani!to se treba znati!jednostavno mislim netreba uopce odrzati race ak ce ikako taj dan padati kisa ili ako je javljaju za nedjelju nek se pomakne za jedan tjedan!ja sam osobno imao iskustvo u banja luci,dosli i ajte kuci nema race-a!kisilo stalno!dodite sutra a,sve ono bit ce odrzat ce se sve 5!pa stani malo nisam ja veslo siso!ujedno ak se i odgodi raceri ce imati vremena da sloze jos detaljno motore tako i styleri i brpavci!pa da se to uprilici sve jednom nezaboravnom manifestacijom kao niti jedne godine!;)


SLAZEM SE STVARNO JER IMA LJUDI KOJI PRELAZE DALEK PUT KAKO BI UCESTVOVALI ILI BAR BILI TU KAO GLEDAOCI.... IPAK IMA JOS 2 DANA DO RACE-A PA VALJDA CE JAVIT SUTRA NAJDALJE HOCE LI BITI ZIVINICA ILI NECE ....
 
Član
HONEY je napisao(la):
Death_beat je napisao(la):
ako organizatori nista ne odgode javit cemo vam mi odavde u subotu navece kakvo je stanje sa vremenom ;)



ok. iako sam ja kontao mozda vec i sutra krenuti ako sredim do kraja sve na golfu, ostao bi u tuzli par dana ovako radi zabave :cool:


Bujrum, bujrum, da vidimo golfa malo po TZ :D
 
Član
informacija iz pouzdanih izvora,ograde za publiku su stigle u zivinice,tako sam dobio info,danas se taj karting vozi
 
Član
trizex je napisao(la):
ako dodje najebao je ko zuti, nema boga da trijezan ode na pistu :D

Sreća pa je pravo, može se i mahmurluk podnijet... samo mu napomenite da na kraju treba kočit kad pregazi 402 :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top