402.ba Mostar 2013 - 12/13.10.2013

402.ba Mostar 2013 - 12/13.10.2013

Član
Znaci nece u Mostaru nista biti ?..Nisam skorz shvatio je li Protuning event ide u sklopu utrka ili kao styling event pa da je samo to odgodjeno ili je ipak sve odgodjeno , mislim nece ni biti ove godine u Mostaru ?

Utrka u Mostaru, styling (ProTuningFest) u Tuzli, sljedeci vikend !
 
Član
Tuning manifestacija u Tuzli je jedno, utrke ubrzanja u Mostaru su drugo. Sve ide svojim tokom.
 
Član
Ja cu kopirati obasnjenje koje smo mi koristili kad smo radili 1st AK Burnout meet
Za sve koji ne znaju kako doci do piste evo objasnjenja:
- Magistralnom cestom M17(plavi dio puta) dolazite do OBI-a tu na raskrsnici skrecete na sporednu cestu koja vodi prema Bagaju (crveni dio puta) nakon benzinske pumpe ponovo dolazite na raskrsnicu na kojoj se i dalje drzite ravno prema Blagaju, nakon toga iduca raskrsnica je 3 km udaljena, na ulazu u Blagaj skrecete desno preko mostica, i odatle oko 3 km na Pomocnu pistu VAZNO: Na crveno oznacenoj dionici je ogranicenje 60 km/h i postoji mogucnost postavljenog radara!!!!!
Za detaljniju sliku o putu pogledati na link: http://maps.google.com/maps?client=...star&oe=UTF-8&um=1&ie=UTF-8&hl=hr&sa=N&tab=wl

asd.jpg


Nadam se da ce pomoci.
 
Na slicii iznad sto je postavio kolega Sandro je sve objašnjeno osim ovog ograničenja na prvom pravcu iz pravca Mostara prema Blagaju ograničenje je 70, poslije ležeceg policajca je 50 i strogo se pridržajite ograničenje da se nebi ponovila 2012. godina i kažnjavanje :D
 
Član
Na slicii iznad sto je postavio kolega Sandro je sve objašnjeno osim ovog ograničenja na prvom pravcu iz pravca Mostara prema Blagaju ograničenje je 70, poslije ležeceg policajca je 50 i strogo se pridržajite ograničenje da se nebi ponovila 2012. godina i kažnjavanje :D

Poslije kojeg ležećeg? Ti kao da nisi iz Blagaja :D
 
Član
I svu opremu rezervnu gumu,reflektirajući prsluk,prva pomoć,trokut,dizalica. Popušio sam 30 km radi rezervne gume i dizalice. Znaju kurve gdje će namuknut lovu. Ni marke im ne dajte ovaj put

Sandy_mo Blagaj a ne bagaj, da nebi ljudi tražili svašta. ;)
 
dobro su momci napisali..
vodite racuna o policijskim punktovima..
obicno bude pojacana kontrola na dijelu od OBI-ja do piste..
nerijetko je postavljen radar i pred samu pistu, na dijelu gdje su lezeci policajci.. tu je neko malo ogranicenje (40 ili 50) i cesto stave tronozac..
sretan put svima i vidimo se..
pozz
 
Top