401 SR GROBNIK 28-29.04.2012

401 SR GROBNIK 28-29.04.2012

jos samo par dana do prve utrke ove godine..
SRCS u saradji sa AKS je ove godine sluzbena mjerna ekipa na utrkama za prvenstvo Hrvatske - regija sjever u sta spadaju utrke 401SR Grobnik, Osijek SRS 8 i 9, BiZ V.Gorica 2012 i 401SR Zminj tako da smo prisutni na Grobniku..
Vozit necemo u punom sastavu jer auta jos nisu gotova ali idem ja a pojacanje ce biti Slavko sa crvenim Fiat Coupe-om ..
nadam se da ce biti jos auta iz BiH..
vidimo se na stazi :)
:123: :cool: :123:
 
Član
bijeli golf navodno 1300ks:D
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=5Qhp6Q3rPI0&feature=youtu.be[/video]
 

IGY

Član
joj ljudi de ohladite malo, pocetak je sezone, auta jos nisu ustimana, ne tvrdim da ima 1300 konja, ali tvrdim to da su svi 2007 na SR u Mostaru pisali u gace kad je ovaj golf vozio, ne sjecam se tacno koliko ali isao je jako nisko, 2xVR6 itd ;)
 

GTC

Član
10.2 je golf najbolje vozia...2x vr6 nitro
a šta se tiče samo race-a.... najbolji na kojem sam ja bia dosad...jednostavno je sve bilo savršeno...od auta, organizacije, samih trka, do hostesica ... heheheheh --- Astra moja vozila klasu 14 oba dana, u sub ispala od Golf V GTI 300+ks, a u nedjelju je u prvoj rundi skinila M3 e46, a onda san ima red light :icon_cry:
 
Član
GTC je napisao(la):
10.2 je golf najbolje vozia...2x vr6 nitro
a šta se tiče samo race-a.... najbolji na kojem sam ja bia dosad...jednostavno je sve bilo savršeno...od auta, organizacije, samih trka, do hostesica ... heheheheh --- Astra moja vozila klasu 14 oba dana, u sub ispala od Golf V GTI 300+ks, a u nedjelju je u prvoj rundi skinila M3 e46, a onda san ima red light :icon_cry:

jesi ovo ti :icon_smile:

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ZRt_UxgdcD4[/video]
 
Član
IGY je napisao(la):
joj ljudi de ohladite malo, pocetak je sezone, auta jos nisu ustimana, ne tvrdim da ima 1300 konja, ali tvrdim to da su svi 2007 na SR u Mostaru pisali u gace kad je ovaj golf vozio, ne sjecam se tacno koliko ali isao je jako nisko, 2xVR6 itd ;)


a nekad davno.al se sjecam tog golfa isao je kao raketa. ;)
 
Top