4. i 5. 10.2008. 401 streetrace Žminj

4. i 5. 10.2008. 401 streetrace Žminj

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
[attachment=9628]

Kao što i naslov kaže molim vas da se prijavite tko ide i tko treba spavanje tako da znam na vrijeme javiti i organizirati!! Hvala i vidimo se u Žminju za vikend!!!

Lp Sani
 

IGY

Član
bilo bi red da se prvo predstavis u novim clanovima
a zatim da nam das malo vise informacija o race-u
vrijeme odrzavanja
discipline: street race, dB, style ili jos nesto
kolika je kotizacija
koje su nagrade

hvala ;)
 
Član
Da to je Sani,sto je vozio zucu.

Organizacijski tim 401 Street Race-a po peti put zaredom najavljuje još jedno izdanje najatraktivnijeg automobilističkog događaja u Istri.

Temeljem analize organizacije prošlogodišnjih događaja ove smo godine odlučili povećati učinkovitost i sadržaje programa te nadolazeći učiniti još atraktivnijim.

Uvjereni smo da ćemo i ove godine naići na veliki interes natjecatelja, posjetitelja i ljubitelja ovakvih događanja stoga Vas sa zadovoljstvom pozivamo.


Vidimo se u Žminju!


401StreetRace team

http://www.401streetrace.com/

Najavljujemo:

1. Street Race
2. Street Style
3. Finale Db Cupa

.... i još mnoštvo iznenaðenja ...





Program
Program događanja:



04. 10. 2008 (subota) generalna proba Free Run - Street Race, vožnja pod reflektorima od 1900 do 2200 sata.

05. 10. 2008 (nedjelja)


1. Street Race - utrka ubrzanja

730- 930 - prijave

1000 - 1200 - treninzi

1300 - 1800 - utrka



2. Street Style

930 - 1130 - prijave

1300 - 1700 - natjecanje





3. Db Cup

800 - 1100 - prijave

1300 - 1700 - natjecanje
 
Član
Sorry na nepredstavljanju, ali nisam vidio nigdje naslov o predstavljanju, a i iskreno sve je bilo u dobroj namjeri da Vas pozovem na pravi streetrace event jer nije samo stvar u samoj trci nego u cjelokupnoj zajebanciji prije i poslije race i samoj organizaciji!! Već u startu organizator nudi smještaj svim natjecateljima.. Kao što su mi i neki članovi već pomogli sve možete vidjeti na stranici 401 streetrace, a ako ima dodatnih pitanja slobodno pitajte ili nazovite na mob. 00385989193003 Sani.

Da ja sam Sani koji je imao Žuću, a u fazi je novi projekt!!! Naravno još bolji i još brži!!!
 
Član
Sorry na nepredstavljanju, ali nisam vidio nigdje naslov o predstavljanju, a i iskreno sve je bilo u dobroj namjeri da Vas pozovem na pravi streetrace event jer nije samo stvar u samoj trci nego u cjelokupnoj zajebanciji prije i poslije race i samoj organizaciji!! Već u startu organizator nudi smještaj svim natjecateljima.. Kao što su mi i neki članovi već pomogli sve možete vidjeti na stranici 401 streetrace, a ako ima dodatnih pitanja slobodno pitajte ili nazovite na mob. 00385989193003 Sani.

Da ja sam Sani koji je imao Žuću, a u fazi je novi projekt!!! Naravno još bolji i još brži!!!
 
Član
E Sani ako bude ko sa ovoga foruma htjeo ici,mogu javiti denyu ili lovri(extri) pa neka ti oni jave,jer vjerujem da nemozes sve te auto forume pohvatati.ako treba pomoc tu sam ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top