4 felge - izbor

4 felge - izbor

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Koja vam se od ponudjene 4 felge najvise svidja:

29wv3ti.jpg


Suzio sam izbor na ove 4.

(meni se najvise svidja DEZENT RE, i cijena je negdje u sredini ponude, a i OZ, al su najskuplje, a treba uzeti 4 komada :D). Ali da cujem vase ukuse... :)
 
Član
OZ-5 Star ja mislim da bi savrsene bile! Ima na forumu momaka dosta sto se bave photo shopom stavi samo sliku auta i neka ti neko uradi sa felgama da vidis kako stoji pozz!
 
Član
DEZENT RE uzmi za sebe, a za mog Pezoica uzmi OZ, mada nisu lose ni MSW, pa cu ti dati pare nekad:lol::lol:! Teska odluka, ali sta god da uzmes, vjeruj mi, kad stavis na auto, neces se pokajati i misliti da su druge mozda bile bolje! Reci mi koje su: 14, 15, 16, mislim, koje kupujes? Gledam i ja za mog Pezoica bas da uzmem nesto, ali necu prije proljeca, pa imam vremena.
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
DEZENT RE uzmi za sebe, a za mog Pezoica uzmi OZ, mada nisu lose ni MSW, pa cu ti dati pare nekad:lol::lol:! Teska odluka, ali sta god da uzmes, vjeruj mi, kad stavis na auto, neces se pokajati i misliti da su druge mozda bile bolje! Reci mi koje su: 14, 15, 16, mislim, koje kupujes? Gledam i ja za mog Pezoica bas da uzmem nesto, ali necu prije proljeca, pa imam vremena.

ma te trece dezent re...nekako su najljepse...al uradi u photo shopu i vidi koje budu najbolje stajale......:icon_smile::icon_smile:
 
uradit cu u ps-u bas da vidim kako ce stojati, hehe. ali i mene sad malo vise OZ vuce... vjerovatno ce biti ili dezent RE ili taj OZ.


a dimenzije su 14" :D

j*iga, jeftinije su gume 14" a i felge bogami, a i ne znam sta bih sa gumama imam 4 ljetne, 4 zimske, novo sve. :D a inch gore dole...
 
Član
peugeot206 je napisao(la):
uradit cu u ps-u bas da vidim kako ce stojati, hehe. ali i mene sad malo vise OZ vuce... vjerovatno ce biti ili dezent RE ili taj OZ.


a dimenzije su 14" :D

j*iga, jeftinije su gume 14" a i felge bogami, a i ne znam sta bih sa gumama imam 4 ljetne, 4 zimske, novo sve. :D a inch gore dole...

o okusima se ne raspravlja...ti si htio znati nase misljenje....eto dobio si....al to su tvoje pare i ti biras sta ces staviti....i stavi makar 15
 
Član
peugeot206 je napisao(la):
uradit cu u ps-u bas da vidim kako ce stojati, hehe. ali i mene sad malo vise OZ vuce... vjerovatno ce biti ili dezent RE ili taj OZ.


a dimenzije su 14" :D

j*iga, jeftinije su gume 14" a i felge bogami, a i ne znam sta bih sa gumama imam 4 ljetne, 4 zimske, novo sve. :D a inch gore dole...

jest tako ces ustedit, pa ces ih prodat budi zasta da bih kupio 15-ke. na puga minimum 15-ke poslusaj me;)
 
Član
Ja mislim da bi sa ovim MSW najljepse izgledo :icon_rolleyes:

I uzmi 15 i neki nizi profil gume, 14 fakat male izgledaju ...

Te 4 ljetne prodas a te zimske ostavis za zime i vozis se zimi na 14 ljeti na 15 :icon_smile::cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top