4-2-1 izduvna

4-2-1 izduvna

Član
Al_Galone je napisao(la):
Aditas je napisao(la):
menjic je napisao(la):
Joj kod mene je D16A9 ova bi mi grana odgovarala u milimetar ja mislim :D:D:D

Funkcionisace zasto da ne bi, ako to moze da stane na mjesto stare grane i ako su ti rupe ili rupa za o2 senzor na istom mjestu ili jako blizu. A ko ti je o2 senzor ili senzori ako ima dva na drugom mjestu moguce da ce neko morati malo dati cacne po ECU jer ce ocitavanje senzora biti drugacije ako se nalazi na drugom mjestu.

Tipa ako si imao 4-1 pa je senzor bio na tom 1 a sad mozda 4-2-1 pa je senzor na 2 ili ako je mnogo dalje nego je bio.

Sad ne znam jel ti treba drugi o2 ili treba mapirati ponovo ili.... to vec ne znam tacno ali znam da moze da bude problem.

Al bolje da se ne mucis das meni granu i rijesis problem :lol::lol::lol:

Nece mi praviti nikakav problem sonde... vec provjereno... samo mi je bitno da uglavim granu na blok....:icon_smile:
A da je samo tako jednostavno dam... hmmm... dugo sam je trazio i dugo cekao... hehe..

TDi Power je napisao(la):
Ma to ce ti biti skuplja pita nego tepsija,nego ti to prodaj i naruci sebi origigi ili neka ti napravi covjek napravi granu u velesicima ima pravi od inoxa;)

Ma radije bi komsija ugradio orginalni dio honde nego da mi neko pravi ... uostalom bilo kako bilo, ova od gusa je sigurno bolja od inoxa, pa makar preko adaptera... a orginalne nema za moju, samo aftermarket...



jbg sorry na OFF ali para mi usi,
grana se ne stavlja na blok nego na glavu motora



Ma j*es ga.. na glavu motora... ;)
 
Top