330d Vol.2

330d Vol.2

Član
Evo i novog ljubimca sa konja na magarca sto bi Col3 rekao :)
Jeste u neku ruku to i istina ali nisam mogao da mu odolim...
Kupljen kod nas 12.2000, servisna istorija sve do 2015. je odrzavan bas po PS-u nista polovno na njega nije islo.

Ono sto se ne menja u ovim mojim promenama vozila to je 3.0d 184hp i manuelni menjac :)

Sto se samog auta tice ima neke opremice:
Xenon, style 44 17", Sport sedista, MF, Park.senzori, Tempomat i jos ponesto.

Ima sitnih ulaganja u enterijeru to cu polako srediti, hteo sam da mu nabacim style 123 18ice ali sam odustao za sad mislim da je 17 za e46 puna kapa.

Evo par slika za sada








 
Član
Oprema je ono što se kaže , taman sve što treba a najvažnije sport sicevi , jer em su fantastični za sjedenje (a to je najvažnije za boravak u autu) em bez njih BMW unutra izgleda bezveze , jadno...
Čak mu izvana ni ne fali M tech , jer na PFL nema potrebe plus još crni , dok na LCI e46 je jednostavno must have zbog onog debilnog branika i maglenki...
Motor+mjenjač ne treba hvaliti , to je dobitna kombinacija , em je ovo onaj najbolji bez klapni...
 
BHT Ovisnik
Lijep je,meni se ove 44 svidjaju na e46.nikad ih nisam htio zamjeniti u sebe, sasvim mu dovoljna 17, posebno ako se imalo spusti. Nista mu ne treba osim mozda crnih zmigavaca naprijed da se uklopi i to je to. Nek je sa srecom :)
 
Član
Mjera... je li ovo izgleda kao da je viši naprijed? Col3 je svog čini mi se samo naprijed spustio, i bilo je baš mjera... Felge lijepe, crn, unutrašnjost... sve 5
 
BHT Ovisnik
Svaki E46 je visi naprijed, u 80% slucajeva i na ebayu se prodaju samo prednje opruge jer tek tada dođe u normalu, ja sam svog spustio -40mm naprijed, nazad nista. To mu je bas mjera
 
Član
Dugo nisam nista pisao u temi, a iskreno nije se puno ni radilo na autu, uglavnom ono redovan servis, peri-deri :)
Mehanika je dovedena u odlicno stanje, mada je osnova zaista bila dobra, bimeri znaju biti rupa bez dna kad ih prethodni vlasnici zapuste...
Sto se estetike tice promenio sam izgled auspuha jer mi se ne svidjaju one fabricke 2 cevi, razmisljao sam da uradim vece isto povijene na dole ali sam se odlucio na 2 inox zavrsetka.







Ostalo mi je da sredim par sitnica u enterijeru i mislim da je to to, razmisljao sam da li da skidam folije sa stakala ali za sada su tu.
 
Top