325i touring a.k.a Mamojebac >>snow fun...

325i touring a.k.a Mamojebac >>snow fun...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: 325i touring a.k.a Mamojebac

Bmw je odlican nedirati nista......postavljaj slike kad dodju 17-ke...
 
Član
RE: 325i touring a.k.a Mamojebac

Niisam znao da si i ti prijavljen na forumu,, vidjam ga svakodnevno Lijep je extra samo je visok zakuj ga ;) i svrati nekad na okupljanja tamo na mostu .. nemoj samo proletit driftom :D ;) pozz
 
Član
RE: 325i touring a.k.a Mamojebac

uni--que je napisao(la):
Niisam znao da si i ti prijavljen na forumu,, vidjam ga svakodnevno Lijep je extra samo je visok zakuj ga ;) i svrati nekad na okupljanja tamo na mostu .. nemoj samo proletit driftom :D ;) pozz

:icon_eek:....kad,sta.....sta vozis??
jeste vi nekidan bili na onoj krivini sto me nervira...prema starom mostu....sjecam se,cak sam ja mislim i svirnuo...nesto me zezalo pa sam isao probati malo :icon_biggrin:
svratim drugi put...a mogli ste i pozvati ponekad...ostavis cedulju za brisac i tako to :icon_rolleyes:
 
Član
RE: 325i touring a.k.a Mamojebac

Dusu dao za njive koliko je odignut, mogao bi zamjenit pasata pijacara :D
 
Član
RE: 325i touring a.k.a Mamojebac

haha :p ja vozim onu bijelu skodu Pickup =) ima na profilu slike.. aa da mi smo tu bili :D jbg niismo znali da si tii to .. al ugl.. svake nedjelje smo tamo ako nas vrijeme imalo sluzi :) ... budu jos par s foruma druzenje pricanje o autima ii tako to :) ... fiin drift :p
 
Član
RE: 325i touring a.k.a Mamojebac

fin BMW,,prava kultura i pravo fino ide :D ,,da kao sto kolega rece,,dodji na okupljanje,,svi su dobrodosli http://www.facebook.com/#!/group.php?gid=149406791746087&ref=ts ,,,
 
Član
RE: 325i touring a.k.a Mamojebac

unique pa i ti si na ovom forumu, hahaha :D šta ima,

druze, tebe ćemo da upoznamo na jednom od meet-a al nemogu trenutno dolaziti na iduci imam ispite :mad:

sto se bmw-a tiče fino fino bogami :D haman to ide :D
 
Član
RE: 325i touring a.k.a Mamojebac

ne ljutim se sto kazete da je koza,jer to jeste,ljutim se sto me nagovarate na zlo.....nesto mi se ne sarafa...a jbem ga i sezona je pri kraju,stacu sad spustati kad cu morati dizati za 2 mjeseca...spusti,digni,spusti digni,neznam vise jesaml' poso' il ' sam doso' :lol:
 
Član
RE: 325i touring a.k.a Mamojebac

Odličan bmw, motor, izgled...Sve na svom mjestu;)

Drago mi je da si se učlanio na forum
 
Član
RE: 325i touring a.k.a Mamojebac

jos ako budes dobar pa ti spakujem jedan m technik da nabacis na njega :) pa da budes jedini u drzavi M tech 2 touring :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top