325i touring a.k.a Mamojebac >>snow fun...

325i touring a.k.a Mamojebac >>snow fun...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
RE: 325i touring a.k.a Mamojebac >>sjele kadice,,,

evo sad ugledah...super su sjele kadice,bas super svidja mi se .... samo si ih uspravio , izgleda pre ravna ti kicma hehehe :D
samo ovako dalje druze
 
Član
RE: 325i touring a.k.a Mamojebac >>sjele kadice,,,

tako se sjedi za volanom ako mislis ozbiljno voziti i imati pravi polozaj....a ima podesavanje nagiba,ovo je max prema naprijed :)

BTW...update


 
Član
RE: 325i touring a.k.a Mamojebac >>sjele kadice,,,

-Suki- je napisao(la):
tako se sjedi za volanom ako mislis ozbiljno voziti i imati pravi polozaj....a ima podesavanje nagiba,ovo je max prema naprijed :)

Bravo, Suki, napokon neko ko zna kako je najlakše i najudobnije i najbezbednije voziti, a ne kao većina, sjedište do kraja, obori do jaja, ne vidim se iza volana.:icon_mad:
 
Član
RE: 325i touring a.k.a Mamojebac >>sjele kadice,,,

treba vam dovest "gaudeamus boy-a", da vidite frajera kako vozi, skilji kroz obruc volana, lezeci polozaj maltene :D :lol:
 
Član
RE: 325i touring a.k.a Mamojebac >>sjele kadice,,,

zato se pola auta ''ne ulovi'' kad se malo ''otmu''......

dvije ruke su mi stalno na volanu,saltanje i odma ruka nazad cak i kroz grad....
 
RE: 325i touring a.k.a Mamojebac >>sjele kadice,,,

u jebte,nacitao sam se momacki,(dodes mi krug da me provozes)nekazem i nasmijao usput,ekipa za zbijanje sale odlicna.
samo nastavi s bengom a i ekipom,bice smjeha do suza(pozitivnom smislu)
 
Član
RE: 325i touring a.k.a Mamojebac >>sjele kadice,,,

oooo pozz komsija...nekad sam bio cesto sa prvom kockicom u Jajcu (silver,mtehnik,spustena sa crnobijelom zastavom preko prednjeg lijevog coska)....sad sam rijetko i u MG :(
nikad krug nije problem :)
pozzz i tebi i hvala na pozitivi :)
 
RE: 325i touring a.k.a Mamojebac >>sjele kadice,,,

op pa to je tvoja benga bila ...respekt
i ja sam gore cest bio,al sad mi SLO table,pa me vasa policija hebe....

i ovaj je benga dobar,sam da nije karavan,al et...u pravim je rukama,nesmije da nevalja
 
Član
RE: 325i touring a.k.a Mamojebac >>sjele kadice,,,

malo zabave preksinoc
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=YqoSgS4S9mM[/video]
 
Član
odakle vam ovoliko snijega jbt:icon_sad:
kod mene mozda tek danas ima priblizno ovom,danas cu se i ja obrtat,njanjanjaaa:lol::lol::cool::cool::cool:
 
Član
to je bilo cetvrtak na petak.....dok je naprimjer na Balkani (4km od mrkonjica) snijeg bio do vrata....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top