307 Peugeot

307 Peugeot

Član
Evo radio sam na kljestima,tacnije farbana/lakirana .Zadovoljan sam kako je ispalo :D
Prvo se malo strugalo
k1oxo3.jpg


Kasnije se dofatilo farbe,tako kad sam sve sredio-upakovao slikao sam par puta :icon_smile:

9kc6sn.jpg



k32o05.jpg


i pozadi :)

lz7yg.jpg


popravio sam trece stop svijetlo ,majstor je bio raspolozen pa mi on napravio od plastike bar privremeno...
odlicno je ispalo ;)
20kb281.jpg
 
Član
Odlicno su klijesta odradjena , a i stop svijetlo je doboro odradjeno samo me zanima gdje ti je rupica za spricanje zadnje sajbe :icon_question:
 
Član
kula307 je napisao(la):
Odlicno su klijesta odradjena , a i stop svijetlo je doboro odradjeno samo me zanima gdje ti je rupica za spricanje zadnje sajbe :icon_question:

heh dobro si primjetio neka stoji mal necu ni spricat :D
nadam se sa ce biti sljedece sedmice na otpadu gdje sam gledo :) ;)
 
Član
Pravo dobar lavić, to su pravo dobri motori, sretno u daljnjem radu. Moja preporuka mozda krov u crnu foliju onu sjajnu ne matiranu.lijep pozdrav
 
Član
Zaboravi te upitati cime si farbao klijesta ,jer mi jako lijepo izgleda i ima lijep sjaj za razliku od drugih koje sam vidio
 
Član
kula307 je napisao(la):
Zaboravi te upitati cime si farbao klijesta ,jer mi jako lijepo izgleda i ima lijep sjaj za razliku od drugih koje sam vidio

Iskreno jarane nisam vidio, to sam sa majstorom,uglavnom smo cistili,strugali,podloga,boja i lak.a boja je boja auta,nije na cetku na kompresor je farbano :D
eto tako :)
btw.imal ovddje kaki okupljanja pezoa ili francuska auta ,za Sarajevo jesil gdje vidjao kaku temu ja nisam je nasao :D


@LLDIN je napisao(la):
Pravo dobar lavić, to su pravo dobri motori, sretno u daljnjem radu. Moja preporuka mozda krov u crnu foliju onu sjajnu ne matiranu.lijep pozdrav

Hvala drug :) bit ce nesto,dok se skontam jos ;)
 
Član
Aha vidim ja da se ono lijepo sjaji i da je boja auta .
A sto se tice okupljanja nisam jos ni jednu temu o tome nasao . Bilo je nekih indicija o tome al je sve ostalo mrtvo slovo na papiru.
Pa sam mislio preko one facebook stranice da vidimo mozel se sta organizirati,bilo bi lijepo
 
Član
kula307 je napisao(la):
Aha vidim ja da se ono lijepo sjaji i da je boja auta .
A sto se tice okupljanja nisam jos ni jednu temu o tome nasao . Bilo je nekih indicija o tome al je sve ostalo mrtvo slovo na papiru.
Pa sam mislio preko one facebook stranice da vidimo mozel se sta organizirati,bilo bi lijepo
Daj da se pokrenemo cujemo se preko fb ;) da nesaram po Garazi :D
Svi drugi koji vide ove postove neka se jave :) nebil se sta dogovorili .. ;)
 
Top