3 zvucnika...

3 zvucnika...

jel moguce spojit tri 3-sistemca...jedan imam viska neznam sta cu s njim, a nov je potpuno, pa me zanima jel se moze spojit i on kako i imal logike uopste to spajat jer onda jel ispade da nije stereo, iako kolko aj znam 90% muzike svira podjednako na oba zvucnika...kako to ide kad je s pojacalom ili moze direkt na HU...il mozda nekom treba jedan blaupunkt GTx 693 MkII...?
 
Član
ma more ono al ... seljakluk jbga :lol: ... taj jedan sto imas viska daj meni da turim na skuter :D ...
 
ma nije ono da je seljakluk rasporedio bi aj to fino na polici, al nako me interesuje kako to zvuci...imal veze sto onda nije "stereo" u principu...
 
Član
jbga ne znam sta da ti kazem ... ja licno to ne bi nikad uradio ne znam kolko ljepo da to mogu rasporedit ... ako mislis da bi ljepo izgledalo, turi 2 da rade i 3 nak da stoji cisto stajling-a radi ... :)
 
Član
slicna situacija
nemam pojacalo a imam 2 ovalca i manji wufer i kako god sam kopco gubila se snaga tako da sa uvjek izabcivao jedno

nedavno malo uzeo da isprobam nesto i skopcao kao na semi (umjesto tog ovalca meni je wufer tu)



Uploaded with ImageShack.us
i ova kombinacija ni najbolje zvuci
 
valja jos prekontat...nije hica ba...a nije frka spojit dva ovalca i woofer...belaj je sto su tri ovalca u igri...novi ganjc ba sve tri...pa mi zao ovaj treci bacit il nesto...jebiga dva komada 100tinjak maraka...jedino da nekom tusnem ovaj sto je raspar za jedno 30marki...za skutera sto eddo kaze...:D
 
Član
Nema ništa od spajanja tri zvučnika, kao prvo nejednako opterećenje na kanalima od HU ili pojačala, drugo gubiš stereo zvuk, tačnije nije više definisana podjela lijevi i desni u pjesmama koje imaju izražene prelaze i treće nakaradno da Bog sačuva. 'Mani se toga i prodaj taj zvučnik nekome i riješeno jer nisi ama baš ništa dobio kopčanjem i njega na jedan od postojećih zvučnika.
 
Član
A das meni jedan i rijesis se brige :D
Imam i ja te,il su kod tebe neki drugi sad vidje da ti pise oznaka GTX a kod mene otx :p :icon_smile:



Uploaded with ImageShack.us

Neg jes propo ti te kako sviraju ja nisam ni spajo negdje su mi u garazi ? :icon_rolleyes:
 
ja imam dva komada ove odx 693 nove skoro uzeo...nisam skopco, al je buraz probo kaze grme pofino...i to bez pojacala je nego onako samo na radio direktno...iskopco fabricke ove skopco...a ovaj jedan sto imam je gtx 693 mkII...a jel ti imas jedan ili?
 
Top