3.PROtuning event 21.10.2012

3.PROtuning event 21.10.2012

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
madzide opet se lazima sluzis, ccc stali smo u obranu kolega jer suosjecamo s njima, nije lako doc s 6 7 auta potrosit bruku goriva i bit vracen ti dobro znas sta su ti rekli al to je opet stvar izmedju vas s kojom TI moras da se nosis, i uvjek bi uradio to jer smatram da to niko nije zasluzio... a na kaju krajeva vidjet cemo koliko je protuning ispravan ;) djetinjarije vase od viska vremena necu ni da komentarisem...
 
Član
MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
madzide opet se lazima sluzis, ccc stali smo u obranu kolega jer suosjecamo s njima, nije lako doc s 6 7 auta potrosit bruku goriva i bit vracen ti dobro znas sta su ti rekli al to je opet stvar izmedju vas s kojom TI moras da se nosis, i uvjek bi uradio to jer smatram da to niko nije zasluzio... a na kaju krajeva vidjet cemo koliko je protuning ispravan ;) djetinjarije vase od viska vremena necu ni da komentarisem...

Ekreme suosjecajni, krenuo sam mnogo toga da ti napisem pa sam obrisao, jer vidim da ti kapacitet mozga nije bas jaca strana i sta god da kazem nece doci do tvoj imaginarnog svijeta sama cinjenica da si na mene udario dovoljno govori koliko si pametan stoga, u pravu si vrijeme ce pokazati svoje a raja je dovoljno vidjela.
Nego probaj uciniti nama svima uslugu mislim da ne trazimo previse, ugasi forum, upali Need For Speed, napucaj golfa i budi najbrzi i najzejbaniji lik na igrici nemas potrebe vise da se igras organizatora ;)
 
Član
MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
madzide opet se lazima sluzis, ccc stali smo u obranu kolega jer suosjecamo s njima, nije lako doc s 6 7 auta potrosit bruku goriva i bit vracen ti dobro znas sta su ti rekli al to je opet stvar izmedju vas s kojom TI moras da se nosis, i uvjek bi uradio to jer smatram da to niko nije zasluzio... a na kaju krajeva vidjet cemo koliko je protuning ispravan ;) djetinjarije vase od viska vremena necu ni da komentarisem...

Znas se ti dobro ulizati, zavlaciti se do debelog crijeva.
vidis sta pricaju i kazu ljudi koji su se ili druzili s tobom i koji te veoma dobro poznaju, ljudi koji su bili s tobom u klubu i izasli a ima ih puno.
ovako preko foruma se pretstavljas kao ti si fino, vaspitano, kulturno, posteno, pismeno dijete!
 
Član
MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
@pioneer09

ne znam pitaj madzida ;) i vi ste se pokazali :cool:

Pitao me je, nema kljucanja niti povlacenja! Ono sto zapocnes dovrsi, svaka akcija vuce za sobom reakciju sad se nosi sa tim ko covjek!
 
Član
Iceman je napisao(la):
MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
@pioneer09

ne znam pitaj madzida ;) i vi ste se pokazali :cool:

Pitao me je, nema kljucanja niti povlacenja! Ono sto zapocnes dovrsi, svaka akcija vuce za sobom reakciju sad se nosi sa tim ko covjek!

Ocigledno mu je mamica trenutno zauzeta pa mu ne moze reci sta da napise!
 
Član
MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
svakako madzide zapoceo si nesto i nosit ces se s tim, kako? ne znam... ;)

Ja iza svojih djela stojim i svakoga u oci pogledam cista obraza, o cemu pricamo mi??? Jel to opet glumis advokata necijeg?
 
Legend
28grv4j.jpg
 
Administrator
Vatreni_daidja je napisao(la):
NAPUSIM VAM SE JA SVIMA KURCA , OD LEDENOG AMIDZE PA DALJE. Stavite lock samo se brukate

vid' aksham-a vid' aksham-a:icon_biggrin::icon_biggrin:

@liga: ne kvari temu:lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
Vatreni_daidja je napisao(la):
NAPUSIM VAM SE JA SVIMA KURCA , OD LEDENOG AMIDZE PA DALJE. Stavite lock samo se brukate

vid' aksham-a vid' aksham-a:icon_biggrin::icon_biggrin:

@liga: ne kvari temu:lol::lol::lol::lol::lol:



akshame znam da si ti admini mi javljaju da pises iz svoje sobe, pa zar je dotle doslo da se krijete iza nekih laznih profila???? :cool:

Psihosomatske bolesti su zapravo "odbrana" od prihvatanja zivota sa svim njegovim aspektima koji sa sobom donosi i odredjene probleme, rizike, neuspehe, gubitke kao potpunu zivotnu realnost, odnosno strah (bezanje, neprihvatanje) od "potpunog zivota". Naravno, najteze je suocavanje sa nekim "bolnim istinama", priznavanjem sebi ili drugima, i prihvatanjem da smo u necemu neuspesni, losi ili nemocni. Ljudskoj prirodi su svojstveni razliciti mehanizmi odbrane, stvaranje iluzija i bezanje od problema (realnosti) u elementarnom nastojanju da se na takav nacin "zastitimo", ali to je samo veliko samozavaravanje i udaljavanje od resavanja problema.

Mislim da je dovoljno receno, sada moze lock!

Veliki pozdrav i vidimo se na proljece ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top