24h Lemansa

24h Lemansa

Član
Ja definitivno navijam za Peugeot iako nemaju sanse ako se i ovaj Audi ne slupa.Audijevci su ulozili 10 puta vise love zbog reklame cak su i neka pravila mjenjana zbog njih.
 
Član
Dobio sam informacije iz Peugeotovog tima da neće odustajati do kraja. Citiram: "Pi*kice iz Audija će biti satrane."

Go pug, go:D
 
Početnik
ZELA GTI je napisao(la):
Dobio sam informacije iz Peugeotovog tima da neće odustajati do kraja. Citiram: "Pi*kice iz Audija će biti satrane."

Go pug, go:D

sto me ovo podsjeca na Repine izjave :lol::lol::D
 
Član
Od kada postoji Le man utrka ovoliko nesreće za jednu ekipu nisam vidio, 2 najbrža auta stravičan udes, tuđom krivnjom, al i dalje No 1., šteta ovako bi imali sve 3 pozicije. A ti GTI Fan nisi baš regularna osoba.

Crknite hejteri jer to je sve što možete ;) hell yeah
 
Član
Moralo bi se desiti cudo da Peugeot nesto uspije uraditi, jos 19 min do kraja a Audi ima skoro citav krug prednosti i povecava to. Peugeot ce uz to mozda morati u boks, a Audi je zavrsio sa tim ak se ne varam. Sto se tice druga dva Audija, jedan je sam kriv sto se razbio, onog drugog je Ferrari fakat zestoko zajebao.
 
Član
Stvarno svaka im cast, ova pobjeda im vise vrijedi nego da su sva 3 Audija zavrsila na podiumu.

Jedan jedini auto im ostao i uzmu prvo mjesto :cool:
 
Član
Svaka im cast, Peugeot je imao odlicnu priliku da pobjedi, i dosta srece da se dva Audija skrse i opet su popusili.

Trebali su se malo kockati sa jednim od 3 auta, mislim da bi im se isplatilo. A ne sve na istu taktiku...
 
Član
BaXRS4 je napisao(la):
Od kada postoji Le man utrka ovoliko nesreće za jednu ekipu nisam vidio, 2 najbrža auta stravičan udes, tuđom krivnjom, al i dalje No 1., šteta ovako bi imali sve 3 pozicije. A ti GTI Fan nisi baš regularna osoba.

Crknite hejteri jer to je sve što možete ;) hell yeah
Regularna :lol: pojasni mi to malo.
 
Član
Dan u životu Audijevih vozača Le man-a:
<iframe width="560" height="349" src="http://www.youtube.com/embed/prQ1_obf_gg" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Dečki naklon za današnju utrku.


http://www.youtube.com/watch?v=prQ1_obf_gg&feature=player_embedded
 
Top